Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Inot

#3
Inotul 8
Imi place foarte mult acest sport, cred ca in fiecare vara merg la bazin sau la mare pentru a ma arunca in apa si sa incep sa inot xD Nu stiu, imi place foarte mult, este foarte relaxant din punctul meu de vedere. Daca am nervi sau sunt foarte stresata, inotul imi alunga toate gandurile negative.
Nu am facut niciodata inot de performanta, deoarece nu am simtit nevoia. Inot de placere, atat ca stiu si mi-e foarte bine xD Prima data am invatat sa inot la 9 sau 10 ani, nu mai stiu exact. Pana atunci imi fusese frica de apa, caci ma tot gandeam ca am sa ma duc la fund xD Dar dupa 5 sedinte de inot nu voiam sa mai ies din apa xD.
Eu nu am mai crescut de ceva vreme si am doar 14 ani, peste douazeci de zile fac 15. Pot sa spun chiar si un an, iar cand am mers vara trecuta la mare multi mi-au spus ca m-am mai inaltat putin cu cativa centrimentri. Adica, mi-e rar mi se spune ca m-am inaltat xD Inotul chiar este un sport bun din toate punctele de vedere. Dezvolta bine corpul, slabeste15 si te ajuta sa te inalti.
Ce pot sa mai spun, genial acest sport.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !




Răspunsuri în acest subiect
Inot - de Sângerica :3 - 17-07-2010, 10:40 AM
RE: Inot - de Itsumi - 07-11-2010, 09:02 PM
RE: Inot - de βεκi - 06-04-2011, 09:06 AM
RE: Inot - de Dragonz Eyez - 18-05-2011, 08:08 AM
RE: Inot - de Rain - 05-05-2012, 11:35 AM
RE: Inot - de Fear - 15-04-2013, 08:53 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)