Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[YuYu Hakusho] Daca ar fi sa aveti coleg de banca un personaj din Yu Yu Hakusho pe cine ati vrea?

#7
KURAMA! E genial personajul acesta! E atat de dulce, cu educatie, atat de chipes, gingas, firav... Mai ceva ca un ingeras, defapt... poate e chiar unul. o.o'' Avantajele nu conteaza, doar sa-l privesc in orele de matematica pe care nu le facem cum isi noteaza chestii pe caiet, eu holbandu-ma la el o ora intreaga. :]]
[edit] 1. Invatati-va! o.o''
2. Ar trebui sa-l taiem pe Kurama ca nu cred ca ne ajunge la toti, bietul de el. =]]
3. Kurama nu-mai-stiu-cum, cam orice fan Yu Yu Hakusho il place pe Kurama, nu-ti fa sperante prea mari. ;-??

@Sheltir (sau ce nick ai), ai dreptate. Rar. Chiar imposibil, de altfel. :]]
__________________
Acum nu mai e lumea cu "Kurama", ci cu Yusuke. 43
__________________
Tipa cu nick caraghios (frumushica, ce sa zic *dat ochii peste cap*) de sub mine. Toti? Serios? Macar citesti toate comentariile? Cred ca doi sau trei useri nu l-au ales pentru copiat, ci pentru ca e dragut si in anime se pare ca stie sa se comporte cu fetele, nu ca vreun mitocan din Romania. Da, spitalul de nebuni, ce sa zic. Cum sa nu, te omoram ca l-ai fi ales. Si altii l-au ales si inca sunt vii, ca sa stii. ^^
Yusuke nu-i liber, si altii il vor.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2



Răspunsuri în acest subiect
RE: Daca ar fi sa aveti coleg de banca un personaj din Yu Yu Hakusho pe cine ati vrea? - de yaoi maniac - 05-06-2011, 01:51 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [YuYu Hakusho] Ce personaj ati vrea sa fiti? Lye 13 13.710 27-03-2015, 06:14 PM
Ultimul răspuns: ohaio_angel
  [YuYu Hakusho] YuYu Hakusho - Guideline Rose ^^ 0 2.568 02-02-2012, 10:14 PM
Ultimul răspuns: Rose ^^
  [YuYu Hakusho] Prea mult Yu Yu Hakusho cand... Lye 9 7.047 18-02-2011, 09:21 PM
Ultimul răspuns: Aiwendil
  [YuYu Hakusho] Yu Yu Hakusho - Episode list ady_x 1 6.311 11-04-2008, 02:47 AM
Ultimul răspuns: Lye


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)