Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Iubire la distanta

#3
Hm, iubirile de pe net ? sau iubirile de la distanţă ? Adică sunt două chestii diferite. Spre exemplu iubitul meu este Ratsuky de pe zup, chiar aici ne-am cunoscut şi suntem de aproape un an împreună. Ne-am văzut de multe ori şi în vacanţa asta voi merge la el în oraş [ stă la brăila, 4 ore distanţă de ceranovdă ] iar el a venit la mine de vreo 3 ori. Şi eu la el am fost şi viceversa şi mă rog pe noi ne leagă alte chestii, dar în fine, suntem de aproape un an împreună şi familiile noastre surprinzător se cunosc :]]. Am o colegă care la fel a cunoscut un tip el e din Ploieşti, Mihaela e în clasă cu mine şi sunt de 3 ani împreună. Deci relaţiile la distanţă da, pot să existe.

Cât despre subiectul celălalt cu iubiţii de pe net, să ştii că şi eu am trecut prin aşa ceva. La prima vedere e ceva mişto, te simţi bine, dar în realitate nu e aşa. Era un tip de care îmi plăcea, dar am înţeles că nu ne leagă absolut nimic doar nişte emoţii ce ne cheamă, adică sunt doar ataşări faţă de cineva atunci când ne lipseşte iubirea adevărată sau suportul emoţional din partea cuiva de sex opus.

Şi eu am trecut prin perioada aceia când găseam un suport într-o persoană străină.
-



Răspunsuri în acest subiect
Iubire la distanta - de chrissta - 21-06-2010, 11:16 AM
RE: Iubire la distanţă - de Cherie - 21-06-2010, 11:34 AM
RE: Iubire la distanţă - de Flash - 21-06-2010, 02:19 PM
RE: Iubire la distanţă - de Khonsu - 21-06-2010, 02:40 PM
RE: Iubire la distanţă - de Debb.' - 30-09-2010, 09:08 PM
RE: Iubire la distanţă - de Kuromi - 07-10-2010, 12:03 AM
RE: Iubire la distanţă - de yaoi maniac - 23-10-2010, 03:52 PM
RE: Iubire la distanţă - de Juliette - 19-11-2010, 11:28 PM
RE: Iubire la distanţă - de SnowFlake. - 20-11-2010, 07:03 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)