Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Lifestyle

#1
Lifestyle este o poveste despre societate, lumea modernă, modă, bani, oameni de afaceri şi multe multe petreceri. Povestea are o oarecare legătură cu Gossip Girl de unde m-am putut inspira puţin nu cu persponaje, ci cu ideea despre viaţă şi bani, despre afaceri şi petreceri despre această lume unde banii curg şi personajele se află într-un oarecum conflict al societăţii ce implică bani şi faimă.

Acţiunea se petrece în Los Angeles, locul frumuseţii, al banilor şi al lumii bune. Cea mai importantă revistă ''Braimark'' povesteşte lumea mondenă, cariere, bani, modă şi petreceri şi binenţeles bârfe ale vedetelor rubrica cea mai căutată şi cea mai atrăgătoare a lumii.

Okey deci mai întâi de toate pot spune că aţi priceput aluzia, deci ştiţi despre ce şi cum este vorba. În al doilea rând evitaţi power playul, blocarea rpgului şi nu în ultimul rând aveţi grijă la reguli.

Fişa de înscriere
Nume :
Vârstă :
Familia din care provine :
Statut :
[ prin status mă refer la fiica / sora cuiva, unei persoane importante în societate, o persoană cu bani şi faimoasă, ruda unei astfel de persoane ]
Istorie Personală :
Cariera la care visează în viitor :


________________________________________________


Nume : Veronica Van Der Odsen
Vârstă : 18 ani şi 10 luni.
Familia din care provine : Familia van der odsen, familia ce deţine casa de modă New Look
Statut : Fiica lui Emilian van der Odsen ÅŸi Lividiei Carter vand der Odsen.
Istorie Personală : S-a născut într-o familie frumoasă, armonioasă până ce s-a mutat la bunicii ei nişte medici renumiţi din Japonia. După împlinirea vâsrtei de 17 ani s-a întors în L.A unde se ocupă de o frumoasă afacere.
Carieră la care visează : Designer vestimentar la Braimark.


___________________________

Oricine se poate înscrie !!!
-



Răspunsuri în acest subiect
Lifestyle - de Flash - 16-06-2010, 11:57 PM
RE: Lifestyle - de Topaz - 17-06-2010, 01:59 AM
RE: Lifestyle - de Teru - 17-06-2010, 09:41 AM
RE: Lifestyle - de Sayuuki - 20-06-2010, 01:01 AM
RE: Lifestyle - de Nya. - 20-06-2010, 03:58 PM
RE: Lifestyle - de Sin - 30-06-2010, 10:46 PM
RE: Lifestyle - de Sin - 01-07-2010, 08:41 PM
RE: Lifestyle - de Ryuu - 01-07-2010, 10:57 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  LifeStyle Flash 5 3.865 03-07-2010, 11:19 AM
Ultimul răspuns: Ryuu


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)