Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ai auzit de vreun creion portocaliu?

#1
Buna tuturor!

Ciudat titlul pentru un nou venit, dar fie, aşa sunt eu, cu o personalitate colorată.

Mă numesc Maria, am 13 ani şi locuiesc în Bucureşti. Am părul brunet, ochii căprui şi (mă repet) o personalitate colorată. Imi place să desenez/pictez, să scriu maxime, poezii şi uneori chiar fic-uri întregi; ascult aproape orice gen de muzică, de la j-pop, până la heavy metal.

Totuşi prefer rockul, este muzica care mă face să mă simt liberă. Preferata mea este Amy Lee, solista trupei rock Evanescence, ea este un adevărat model pentru mine. De asemenea, câteva trupe sau solişti preferaţi ar fi: Evanescence & Amy Lee (nu-mi spune că mă repet, ascultă o melodie Evanescence), Within Temptation, Nightwish, Kanon Wakeshima, Jason Derulo, Leona Lewis, Ke$ha şi mulţi alţii.

Anime-uri preferate: Vampire Knight, Naruto;

Îmi place să creez, să visez, să cred în tot ce se poate. Ador atunci când mâinile mele se fac negre de la grafitul creionului de desen, îmi place să fac praf boxele şi urechile vecinilor cu muzica mea, îmi place să scriu tot felul de maxime (sau tâmpenii pentru deştepţi, cum le zic eu) şi îmi place să fiu eu. Ador limba engleză, mi se pare cea mai uşoară şi utilă limbă a pământului. Sunt o internaută împătimită şi îmi place cam orice formă de design.

Sper că nu v-am obosit cu personalitatea mea colorată!

[Imagine: rat.jpg?w=440&h=660]



Răspunsuri în acest subiect
Ai auzit de vreun creion portocaliu? - de Sayuuki - 14-06-2010, 09:13 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)