Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Zero no Tsukaima

#4
Zero no Tsukaima :3 Ador acest anime din toate punctele de vedere. Acest anime mi l-a recomandat o prietena. Am inceput sa-l urmaresc prin decembrie, tin minte ca si in seara de revelion vizionasem un episod :]] Atat de tare mi-a placut. Este foarte, foarte amuzant :]] Am ras la unele faze ca o stricata, nici nu mai stiu de cate ori am mers la baie. Imi place mult povestea, originala din punctul meu de vedere. Am fost captivata de fiecare episod, inca de la inceput. Cred ca l-am terminat in maxim doua sau trei zile. Nu mai dadea Dumnezeu sa ma desprind de ecranul laptopului. Nu am vazut decat primul sezon si jumatate din al doilea, deoarece scoala mi-a mancat cam tot timpul. Cred ca dupa examene o sa ma pun sa-l termin.
Well...grafica mi se pare foarte buna, dar nu excelenta. Merita un 9, sa zic asa. Totusi, personajele sunt conturate foarte dragut. Imi place la nebunie de Louise(btw, ii ador numele). Este foarte draguta si foarte amuzanta. Ma regasesc de foarte multe ori in acest personaj, mai ales in alegerile sale >.< Deasemenea imi place mult si de Saito, foarte cute :]] Si foarte idiot in unele situatii.
Pai cam atat am avut de zis, este un anime care eu una il recomand tuturor iubitorilor de comedie :]]
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !




Răspunsuri în acest subiect
Zero no Tsukaima - de hikari marina - 20-08-2008, 04:24 PM
RE: Zero no Tsukaima - de SooMin - 27-03-2010, 03:30 AM
RE: Zero no Tsukaima - de Eclair. - 16-04-2011, 05:22 PM
RE: Zero no Tsukaima - de βεκi - 17-04-2011, 04:03 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)