Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Uchihyuga

#7
deci..am trecut si eu sa vad criticile mele si am ramas :O:O wow ...masca.in primul rand...de ce nu pricepeti?eu nu sunt cu descrierea.....si apropo..cred ca am cititi sute de ficuri si carti...nu sunt chiar atat de proasta ..(stiu ca nu ai vrut sa ma jignesti,dar din partea mea mie m-i s-a parut o insulta).in fine.partea de gramatica,sincer am vrut sa-l corectez dar nu am mai avut timp..(eu am si alte treburi inafara de a sta pe net).descriere...nu ma bazez pe ea.eu de felul meu nu sunt o persoana care sa fie asa deschisa cu sentimentele.asa ca descrierea nu este punctul meu forte..apropo sunt fata...ca tot ati intrebat.mersi totusi pentru ca ideea mea este originala :|..mama, mama...chiar sincer nici nu mai stiu daca sa postez cap 3 sau nu ..dupa cate am vazut ..mi-e sa nu o dau in bara mai rau si sa stric totul(de parca as avea ceva)..ok..deci cam asta e tot...si faza cu pm..eu nu injur pe nimeni..fiindca fiecare isi exprima parerile in mod deschis..dar daca incarc forumul cu prostii sa-mi spuneti...<<hei fraiero..inchide si tu ficul ala nu vezi ca poluezi?>>[posturi unite]
si ..manu nu cred ca as avea ceva de comentat despre ficul tau ..sincer.ce ar putea comenta o mucoasa ca mine la un fic ca al tau ?sa fim seriosi..am citit love in a vicious circle..si chiar nu stiu dc ficul ala este inchis??:|:|mi se pare absurd ..adica e bestial .no coment..asa ca nu am ce sa zic despre ficurile tale..[posturi unite]
si daca voi chiar vreti ..nu o sa mai scriu la acest fic..ptr ca am citit comentariul lui manu ..si vad ca mi-a zis sa scriu un fic calumea...si sa citesc mai mult...:|:|[posturi unite]
astept sa-mi spuneti raspunsul..da sau nu ?il inchid sau nu?scuze dacae spam ptr ca nu are 3 randuri



Răspunsuri în acest subiect
Uchihyuga - de Me_Samy - 04-06-2010, 08:26 PM
RE: Uchihyuga - de Lya - 05-06-2010, 02:56 PM
RE: Uchihyuga - de Me_Samy - 06-06-2010, 05:26 PM
RE: Uchihyuga - de Savarina Ali - 06-06-2010, 09:46 PM
RE: Uchihyuga - de Kayla. - 07-06-2010, 07:47 AM
RE: Uchihyuga - de βεκi - 07-06-2010, 10:19 AM
RE: Uchihyuga - de Me_Samy - 07-06-2010, 08:12 PM
RE: Uchihyuga - de Savarina Ali - 07-06-2010, 09:17 PM
RE: Uchihyuga - de Kayla. - 08-06-2010, 06:29 AM
RE: Uchihyuga - de Me†al. - 08-06-2010, 11:48 AM
RE: Uchihyuga - de Me_Samy - 08-06-2010, 07:46 PM
RE: Uchihyuga - de Denny - 08-06-2010, 07:59 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)