Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Uchihyuga

#5
Asa deci am trecut si eu pe la fic-ul tau.stiu ca esti nou/noua ce oi fi dar eu nu te voi lua usor.Asa deci:
ai o multime de greseli de tastare si nu mai are rost sa ti le spun,cred ca le-ai vazut si tu
actiunea e total data peste cap:mai intai se intalneste cu neji,dupa nu mai poate fi cu el,iar dupa paraseste echipa dintr-o singura discutie.puteai sa pui aceea discutie ca sa intelegem si noi despre ce e vorba.eu una nici macar nu am inteles de ce pleaca din echipa.doar a vorbit cu kakashi si gata e libera sa plece,deoarece nu mai e in echipa?
descrierea-cred ca e plecata la Paris.in fic-ul tau nu am vazut nici un pic de descriere decat cea fizica si descrierea hainelor.asta nu se numeste descriere.ar trebui sa descrii si tu sentimentele Sakurei cand a aflat ca nu mai putea sa fie cu Neji.Iti dau un exemplu:,,Cand a auzit ce a spus Neji,simtea ca nu mai are pamantul sub picioare.Niste cristale mici au evadat din ochii ei ca niste smaralde.Simtea ca lumea pe care si-a cladit-o in interiorul ei se duce odata cu trecerea timpului.Nu stia ce sa faca.Simtea ca numai are rost sa traiasca pe aceasta lume,odata ce nu poate fi fericita alaturi de cel pe care il iubeste cu adevarat.Ii venea sa tipe si sa fuga de acolo.Era complet dezorientata.'' Eu ti-am dat doar un exemplu,cum ai fi putut descrie cum se simtea ea in acel moment.
si cand a aflat ca nu mai putea face parte din echipa.Ar fi trebuit sa descrii sentimentele Sakurei si ale baietilor.ar fi trebuit sa spui ca le pare extrem de rau ca nu mai face parte din echipa.si cu noua colega...sakura nici nu a plecat bine de acolo ca deja a gasit o noua colega.actiunea e foarte grabita.naratiunea asa si asa,dar trebuie foarte mult lucrat .acest capitol are mai putin de 40 de randuri,iar regulile spun ca trebuie sa aiba mai mult de 40 de randuri,asa ca nici nu se poate numii capitol.Eu iti recomand sa citesti mai multe fic-uri si carti,iar dupa aceea sa te apuci sa scrii un fic ca lumea,nu ca acesta.Daca vrei sa ma injuri pentru ce ti-am zis Pm me.
[Imagine: j5atg3.png]




Răspunsuri în acest subiect
Uchihyuga - de Me_Samy - 04-06-2010, 08:26 PM
RE: Uchihyuga - de Lya - 05-06-2010, 02:56 PM
RE: Uchihyuga - de Me_Samy - 06-06-2010, 05:26 PM
RE: Uchihyuga - de Savarina Ali - 06-06-2010, 09:46 PM
RE: Uchihyuga - de Kayla. - 07-06-2010, 07:47 AM
RE: Uchihyuga - de βεκi - 07-06-2010, 10:19 AM
RE: Uchihyuga - de Me_Samy - 07-06-2010, 08:12 PM
RE: Uchihyuga - de Savarina Ali - 07-06-2010, 09:17 PM
RE: Uchihyuga - de Kayla. - 08-06-2010, 06:29 AM
RE: Uchihyuga - de Me†al. - 08-06-2010, 11:48 AM
RE: Uchihyuga - de Me_Samy - 08-06-2010, 07:46 PM
RE: Uchihyuga - de Denny - 08-06-2010, 07:59 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)