Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Meru Puri

#2
I'm in luuuuv @.@ Este primul manga citit de mine si normal ca este speciala pentru mine.Povestea in sine nu pot spune ca e extraordinara,cred ca ce atrage la acest manga e grafica.Absolut toate personajele sunt kawaii si poti sta minute in sir analizandu-le imbracamintea (those damn cute outfits z.z' ) Spre deosebire de Vampire Knight,Meru Puri este mai complexa ca grafica,mangaka-ul bazandu-se mai mult pe detalii.De altfel chiar exista cateva pagini cu un crossdressing intre Aram si Jeile.Nyaaaa,I'm in loove,you know that! Din pacate nu mai gasesc respectivele pagini,erau pe vnmanga,dar site-ul a fost inchis deci bye,bye cute pages x.x
Ca si personaje preferate,normal ca imi place Aram dar nici Jeile nu-i rau,de fapt cei doi fiind frati seamana foarte mult,Jeile fiind varianta sofisticata a lui Aram,cu un nivel de perversitate mai ridicat XD Mai enerveaza Razu,tipul asta si-a tuns parul doar pentru ca un om normal i l-a atins.Wtf?! x.x Nici Rei nu ma prea incanta,face lucruri pe ascuns si incearca sa-i desparta pe Aram si Airi.
Mi-a placut si pactul acela ,'a kiss over the heart' si sunt casatoriti.Hihi.
Concluzia:Read it,macar pentru za cute Aram XD
[center]† Feeding on chaos †
[Imagine: hiokj.jpg]
† Living in sin †
[/center]



Răspunsuri în acest subiect
Meru Puri - de IceCat - 02-06-2010, 04:55 PM
RE: Meru Puri - de ♣ TheBlackCat ♠ - 09-07-2010, 09:09 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)