Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

~*~ Cand omul nu are ce face ... >.> ... ~*~

#2
@Itachy
Pe langa ca e spam, o mai si incurajezi sa ramana la nivelul ala =___=
Now back on >.>
Well, aceleasi probleme le au toti Smile
1. Cand transformi o imagine [hint: ctrl+a apoi ctrl+t ^^] [am vazut ca Hitsugaya saracu' e lungit o.o"] o transformi la fel... [Hai ca ma bag la print screen-uri xD] Look 10 [Primul atasament =__= Lazy, I know]
Dupa cum vezi, ai acolo W:100% si H:100% :-P
Cand transformi, ca imaginea sa fie la fel [adica doar mai mica si nu lungita/latita si sa strice aspectul] trebuie sa fie n% in ambele parti [acum dau un exemplu de micsorare: W30% H:30% Si marire: W:150% H:150%]
Sper ca ai inteles ^^
2. Iar acum, un mic border n-ar strica ... Border e mariginea aia de la sig care ii face aspectul mai frumos 21 Sper ca ai inteles ^^
3. Si inca ceva: Marimea O_o WTF? 500x150? Scuze, dar e imens... Unii folosesc 350x150 [sau pe acolo] 350x125 [astia-s pixeli 21] dar eu folosesc 400x125 [si odata foloseam si eu 400x150 4]
Oricum, alegi tu una de acolo si sa nu ti se para ca nu incape in sig poza pt ca exista transform 71
Buh bye... I dunno if you'll see me again, but I don't care... You should'n, too xD Tine sfaturile astea si va fi mai bine 3

Edit: Vai, cum de nu m-am gandit? 40
4. Renderele - imagine fara bg =__= - Ele trebuie sa fie facute frumos si tot daca nu ai chef de facut 65 Cauta pe net :-P



Răspunsuri în acest subiect
RE: ~*~ Cand omul nu are ce face ... >.> ... ~*~ - de yulobo - 20-08-2008, 08:22 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)