Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Love in a vicious circle [18+]

#21
Am venit cu nextul si sper sa va placa

Capitolul 10

Simt cum ceva luminos imi intra in ochi, spunand: "Deida este timpul pentru scoala si numai dormi!". Strang si mai tare din peoape si ma intorc pe partea cealalta, punand mana pe ceva, mai bine spus pe cineva. Deschid ochii alarmata si ma ridic in fund, uitandu-ma in jurul meu. Se parea ca eram in dormitorul roscatului. Pereti vopsiti cu un lila-deschis, erau foarte "goi" - nepunand la socoteala doua-trei taboluri foarte frumos pictate - fata de pereti vechilor mei amici din Tokyo, care erau ticsiti de gagici dezbracate si actrite superficiale si naspete. Pe jos avea o mocheta neagra si aspra la atingere, de o sa imi roseasca pielea de pe talpi. Patul dublu cu asternuturi rosi-sangeri, in care eram eu si tanarul, era moale si calduros, incat te facea sa nu te mai ridici din el. Mai avea o biblioteca mica langa un dulapul dublu din lemn de abanos si cu oglinda pe o usa. Vad pe biroul, de langa usa de la balcon, un laptop. Super are net! Ma ridic cat pot eu de usor din pat si pun piciorul pe mocheta. M-am inselat amarnic, crezand ca este aspru, dar era moale si pufos. Ma indrept spre dulap, fiindca langa el se afla rucsacul meu pentru a-mi lua laptopul. Vad langa pat, camasa lui si blugi. Cred ca a trebuit sa plece aseara, fiindca nu l-am auzit dupa ce i-am trimis pe cei doi obsedati de sex in camera. Ma indrept pe varful picioarelor spre hainele aruncate neglijent pe jos. Apuc camasa si raman uimita peste masuri. Maneca dreapta era putin taiata si pe ea se vedea sange proaspat, patand albul camasi. Ce a patit? Unde s-a taiat? S-a taiat rau? Ma intreb in gand, in timp ce am picat in genunchi, in timp ce din ochii mei, siroiau lacrimi de durere si frica. De durere ca a fost ranit in urma unei incaierari si frica de al pierde, ca v-a muri. Nu vreau sa moara! Nu vreau sa ma paraseasca din lumea asta! Simt de o data cum ceva ma atinse pe unul dintre umeri, facandu-ma sa tresar si sa tip usor speriata. Imi ridic privirea toata plansa si ii intalnesc ochii lui Sasori, care ma priveau cu semne de intrebare.
- Esti bine? Ma intreba roscatul, ridicandu-se in fund si ma apuca de subsoara, tragandu-ma in pat, langa el.
Vreau sa spun ceva, dar abia atunci costat ca tanarul era aproape gol in pat. Singura piese vestimentara care ii acoperea trupul, era o pereche de boxeri negri, marca Addidas. Am clatinat usor din cap, in timp ce ma delectam cu abdomenul sau hot, de fapt putin spus hot. Bestial, maica, bestial. Ma imbratisa, soptindu-mi ca totul v-a fi bine. Pun mana pe bratul sau drept si il strang usor, facandu-l sa icneasca incet de durere. Ma indepartez rapid de baiat si vad cu groaza, cum era pansat pe brat si prin pansament se vedea o pata rosie. Casc ochii si mai mult de uimire si simt cum imi tremurau genunchi de frica si spaima. Ce dracu a facut sa fie taiat? Il vad cum se ridica din pat si ma prinse rapid, fiindca genunchi imi cedara si era sa ma lovesc.
- Dei, pisoias, ce s-a intamplat? Ma intreba, tinandu-ma bine in brate, ca nu cumva sa imi dau gramada pe jos.
- Ce-ce ai patit? Am reusit sa ingan, in timp ce il priveam pierduta, parca as fi fost biata.
Adevarul era, ca imi venea rau sa vad sangele altor persoane. Vazand ca abia ma tineam pe picioare, ma lua in brate si ma aseza pe pat, usor pentru a nu ma dzrunciuni si mai tare. Ma inveli in plapuma si imi spuse sa dorm, ca voi avea nevoie de un somn bun. Cand vru sa se indeparteze de mine, l-am prins de mana si el s-a intors spre mine. L-am tras in jos, in timp ce ma ridicam, iar parul meu, cazu pe spate ca o cortina aurie pe spatele meu. Am inchis treptat ochii si buzele mele, le intalni pe ale lui, intr-o atingere fina si timida. Sasori se urca cu un genunche pe pat si apoi ma intinse pe spate, urcandu-se cu totul deasupra mea, fara sa rupa sarutul. Sanii mei se zdrobeau de bicepsi sai puternici, facandu-ma sa icnesc infundat de durerea micuta, care o simteam in piept. Tanarul se sprizinea doar in coate, in timp ce limbile noastre se mangaiau, se frecau si se atingeau usor, una de cealalta. Degetele mele se aflau pe spatele lui, mangaindu-i cicatricea cu degetele de la o mana, iar cu celalalte ma jucam in parul sau de foc. Incepu sa ma pupe pe gat, muscandu-ma din cand in cand si apoi trecandu-si limba peste muscaturi. Imi mut mana stanga si incep sa il mangai pe abdomen cu buricele degetelor. Ii simt mainile cum imi ridica maioul de pe mine si mi-l dadu jos, arucandu-l prin camera. Trag plapuma, incercand sa imi ascund tatele, dar Sasori apuca plapuma, tragand-o intr-o parte de pe mine. Se intinse din nou deasupra mea si simteam ca era cam tare in boxeri. Am inceput sa ma foiesc putin stanjenita de aceasta descoperire, dar din prostie, mi-am miscat bazinul, facandu-l sa ma priveasca putin uimit. Fututi draci lor de blonda ce sunt! Cred ca acum astepta sa ma culc cu el sau mai stiu eu ce. Se apleca din nou asupra mea, iar eu am aseteptat sa ma sarute, dar buzele lui, au inceput sa imi dezmierde unul dintre sani, facandu-ma sa gem usor, arcuindu-mi spatele.
Dinti sai imi muscau delicat sfarcul intarit, facandu-ma sa gem un pic mai tare. Doamne! Baiatul asta este un zeu in asternuturi, fiindca a adus pe culmile extazului si a eroticismului. Vrea sa treaca la celalalt san, cand usa dormitorului se dadu inlaturi. Am apucat rapid plapuma acoperindu-ma cu ea si pe Sasori sa se ridice in genunchi si sa priveasca putin nervos ca ne-a intrerupt de la ceva important. M-am lasat intr-o parte pentru a vedea cine era musafirul nepoftit, eventual pe cine sa injur. In prag statea un barbat de vreo douazeci si cinci de ani. Semana cu Sasuke Uchiha, dar parea mult mai civilizat decat Tarzanul lui Ino si al Sakurei si mult mai matur la gandire. Roscatul se ridica de pe pat si il intreba ce doreste, iar brunetul se uita o data la mine, apoi la hainele de pe jos si pe urma la tanarul din fata sa.
- Las-o in pace, ce doresti Izuna? Il intreba Sasori, fiind deranjat de privirile aruncate de barbat asupra mea.
- Bine, dar vreau sa o testez si eu pe tarfa, raspunse acesta, lasandu-ma uimita peste masura.
- Nu-i curva, ipotentule, marai roscatul, apropiindu-se amenintator de brunet. Du-te-n baie si asteapta acolo, mai spuse el si am fost sigura ca se referise la mine.
Mi-am apucat de jos maioul, legandu-l in jurul sanilor, apoi am trecut pe langa cei doi, luandu-mi rucsacul si am iesit din camera, intrand in baie, incuind usa, apoi ma dezbrac, bagandu-ma in dus...

Sunt focuri care ard in noapte
Sunt departari ce par aproape.
Sunt focuri care nu se sting.
Sunt inimi tari care inving...
[Imagine: opus.jpg?t=1332600540]
If I can't move Heaven, I'll raise Hell... - Sebastian Morgenstern (The mortal instruments)
Perfect enemyMy fan fic blog[Imagine: chibi_4003.gif]Yo man, chibi Manu^.^



Răspunsuri în acest subiect
Love in a vicious circle [18+] - de Nywa - 02-05-2010, 12:32 PM
RE: [Naruto] Love in a vicious circle +18 - de Nywa - 11-09-2010, 09:58 PM
RE: Love in a vicious circle [18+] - de Nywa - 06-12-2010, 04:57 PM
RE: Love in a vicious circle [18+] - de KarinaD - 11-12-2010, 07:16 PM
RE: Love in a vicious circle [18+] - de Assyria - 11-12-2010, 08:16 PM
RE: Love in a vicious circle [18+] - de Nywa - 31-12-2010, 02:27 PM
RE: Love in a vicious circle [18+] - de Mariah . - 31-12-2010, 06:05 PM
RE: Love in a vicious circle [18+] - de Nywa - 15-01-2011, 05:03 PM
RE: Love in a vicious circle [18+] - de Nywa - 23-01-2011, 07:34 PM
RE: Love in a vicious circle [18+] - de Nywa - 28-01-2011, 04:54 PM
RE: Love in a vicious circle [18+] - de Hanayuki - 29-01-2011, 02:03 AM
RE: Love in a vicious circle [18+] - de Nywa - 29-01-2011, 05:37 PM
RE: Love in a vicious circle [18+] - de Nywa - 03-02-2011, 11:53 AM
RE: Love in a vicious circle [18+] - de Nywa - 06-02-2011, 11:20 AM
RE: Love in a vicious circle [18+] - de Nixu - 10-02-2011, 09:49 PM
RE: Love in a vicious circle [18+] - de Nywa - 11-02-2011, 04:05 PM
RE: Love in a vicious circle [18+] - de Nixu - 11-02-2011, 07:04 PM
RE: Love in a vicious circle [18+] - de Nywa - 18-02-2011, 04:28 PM
RE: Love in a vicious circle [18+] - de Nixu - 18-02-2011, 05:11 PM
RE: Love in a vicious circle [18+] - de Nywa - 25-02-2011, 04:37 PM
RE: Love in a vicious circle [18+] - de Nixu - 25-02-2011, 06:19 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)