Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Ce parere aveti despre film?
Da, l-am vazut si mi-a placut. Super filmul!
28.57%
2 28.57%
L-am vazut. Nu pot spune ca ma impresionat.O porcarie!
0%
0 0%
Nu l-am vazut dar sper sa il vad. Cica e misto filmul.
57.14%
4 57.14%
Groaznic! L-am vazut si nu mi-a placut deloc. Cine a venit cu ideea de a face un asemenea film sigur nu era intreg la cap!
0%
0 0%
As vrea sa il vad. Ma obliga cei apropriati, cica e marfa filmul dar impresia mea este ca e de prost gust.
0%
0 0%
WOOOOOW!!! SUPER FILM!! As vrea sa il vad de o mie si una de ori sau mai bine spus pana ma plictisesc.
0%
0 0%
Am vazut segvente din el. E in regula. Aceeasi tema la toate filmele, nimik diferit.
0%
0 0%
Eh.... Ce pot spune? L-am urmarit ca imi placeau actorii, nu de altceva, ei au jucat bine, dar povestea a fost lipsita de imaginatie. Realitatea lipseste din film.
0%
0 0%
Niciuna de mai sus? Lasa intr-un comm/in comm-ul dat parerea ta!!!
14.29%
1 14.29%
Total 7 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Triplu X (xXx)

#4
Triple X ambele. I mean, puh-lease, Ice Cube and shit?
Mie chiar nu mi s-a parut dezamagitor. Ba e unul din filmele mele preferate. Bine, ceva mai multa actiune mergea, in special in primul. Parca e prea sec, mai ales prin mijloc. Nu am ce comenta cand vine vorba de actori, adica Vin Diesel and shit? Hahah, filmul merita nota 8:50, se putea mai bine. Ce m-a atras la el a fost titlul, apoi actorii si nu in cele din urma actiunea.
Oricum, le recomand pe ambele, merita vazute.
Ah, partea a treia, as vrea sa stiu de pe acum cine va fi noul Triple X si cum se va descurca. Ii trebuie atitudine, nu gluma. Dupa parerea mea, actorul ales va trebui sa se ridice la un nivel inalt, are ceva de lucru.
[Imagine: ak8THBQ.png]




Răspunsuri în acest subiect
Triplu X (xXx) - de Elena. - 25-04-2010, 08:49 PM
RE: Triplu X (xXx) - de Zăpă - 26-04-2010, 04:30 PM
RE: Triplu X (xXx) - de Johnny D - 28-04-2010, 10:44 AM
RE: Triplu X (xXx) - de DeDal N. - 17-06-2011, 10:46 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)