Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

**hey peole!!**

#1
hwy there i am new over here ^ ^ nu prea shtiu cu ce sa incep nici nu prea shtiu sa ma descriu nu foarte bine...singurul lucru pe care il shtiu sigur despre mine e ca ador tot ce e anime sau manga (e nu chiar tot daca nu imi place un anime nu imi place) sa incep cu preferatele mele...rozen maiden,elfen lied,death note,inuyasha,chobits,yu yu hackusho...gravitation,jigoku shojo, paradise kisse shi cam atat bine nu le inshir pe toate vazute...ca muzica nu am preferintze totushi parca ma axez mai mult pe rock o da...sa nu aud manele nu vreau sa fac descriminare dar sorry chiar nu imi plac deloc..yak...ca formatzi cantaretzi bla bla am asha evanescence,Linkin Park ,avril lavinge,Drum&Bass shi mai multe nu vreau sa le nshir pe toate ca sa se creeze certuri..apropo ador albastrul ca shi negrul shi movul nu ma pot hotari intre aceste trei culori toate ma linishtesc prin felul lor iar negrul parca ma regasesc in el ,albastrul ma calmeaza, iar cand e mov in jur ma simt in al noulea cer..ca filme imi plac cele horor shi comedie ..mai e shi actziune dar nu ma omor...nu ma punetzi sa inshir filmele care mi-au placut ca ma apuca dimineatza >.>...chiar nu mai shtiu ce sa spun despre mine cateodata ma ia gura pe dinainte shi sunt foarte enervanta (nu pot sa cred ca am scris asta..) deobicei incapatzanata shi nu prea ma las contrazisa...totushi sunt o fire prietenoasa iar cei care ma cunosc bine ...cu aceia ma intzeleg perfect so sper sa ne putem cunashte cat mai bine pentru a deveni prieteni bunii byyee
back in black
I'll bite you, so don't bite me.
I am all the little things you hate

[Imagine: zvx369.png]
I was a sinner, a bad girl, Lord pardon me
I was deaf, dumb and blind, but know I can't see





Răspunsuri în acest subiect
**hey peole!!** - de dark_anime - 16-07-2007, 09:50 PM
RE: **just enter..and say hello ^^" - de Kyo - 16-07-2007, 11:26 PM
RE: **hey peole!!** - de dark_anime - 18-07-2007, 12:20 PM
RE: **hey peole!!** - de Kyo - 18-07-2007, 12:25 PM
RE: **hey peole!!** - de Juliet - 19-07-2007, 11:07 PM
RE: **hey peole!!** - de dark_anime - 30-07-2007, 12:14 PM
RE: **hey peole!!** - de Zvingli - 30-07-2007, 12:54 PM
RE: **hey peole!!** - de dark_anime - 09-08-2007, 12:13 PM
RE: **hey peole!!** - de Lithium-Angel - 10-08-2007, 01:42 PM
RE: **hey peole!!** - de dark_anime - 11-08-2007, 10:36 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)