Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Orianthi

#3
Orianthi 8
Well...nu stiam absolut nimic despre ea, inainte sa apara la televizor cu melodia According to you, deoarece nu mai aparuse la televizor inainte=]] Defapt asa stiam eu o_o Habar nu aveam ca a cantat in concertele lui MJ, lucru care ma incata acum, deoarece tipa este prea tare, este foarte draguta si are o voce superba. Imi place cum canta, versurile ei transmit niste mesaje interesante care ma fac sa ma gandesc mereu la ele . Nu prea stiu ceva despre fata asta, dar imi e de ajuns sa ii ascult cantecele, deoarece doar ele ma fac sa zambesc.
Cateva melodii preferate ar fi Bad news - melodia asta o ascult in prostie de ceva vreme, deoarece pur si simplu ador versurile o_o Cel mai mult imi place partea cand spune " I wanna know that I'm your biggest mistake ". Prea tare, imi place extrem de mult, deoarece ma regasesc uneori in acele versuri. O alta melodie preferata ar mai fi God only knows care intr-un fel ma emotioneaza, desi nu prea stiu de ce=]] Poate din cauza ca este atat de trista, imi foarte mult ritmul. Deasemenea versurile sunt tare dragute, mi-au ajuns la inima si inca le stiu pe derost unele din ele.
Altele ar mai fi Believe, Feels like home, Think like a man, Suffocated, Drive away si multe altele. Chiar imi place Orianthi din toate punctele de vedere, are o voce minunata, stie sa cante si arata chiar foarte bine.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !




Răspunsuri în acest subiect
Orianthi - de Nya. - 11-04-2010, 05:12 PM
RE: Orianthi - de She - 22-06-2010, 07:27 PM
RE: Orianthi - de βεκi - 23-06-2010, 12:16 PM


Utilizatori care citesc acest subiect: