Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Va place ideea de shounen-ai a ficului?
Da
92.86%
39 92.86%
Nu
7.14%
3 7.14%
Total 42 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

My overcast abyss is gone [shounen-ai]

#83
Hello dear, do you remember me ? :>
Eh..vin si eu ca nesimtita dupa juma de an inapoi pe forum si primul post pe care il fac este aici la fabulosul tau fic >.< Sa sti ca nu am abandonat niciodata de citit aceasta capodopera xD Cand am avut timp am trecut pe aici si am mai citit un capitol-doua. So..te rog sa ma ierti pentru lungaaa mea absenta xD A fost si este in continuare un an greu pentru mine, cu scoala asta si cu toate treburile pe cap >.> Cine mai are timp liber. Dar acum sunt aici :>
Soo...in primul rand imi pare rau ca s-a terminat, deoarece din punctul meu de vedere a fost un fic foarte, foarte bun. Te asigur ca este primul fic anime din categoria naruto pe care il citesc. Stilul tau de a scrie, ti-am mai spus, este unul unic si foarte frumos din toate punctele de vedere. Ai idei si primul rand originalitate :] Ce n-as da sa am si eu o imaginatie de asta xD Inca din primul capitol am fost atrasa de aceasta poveste, de actiunea ei si in primul rand de personajele fic-ului. Am putut intelege de fiecare data ce simt personajele, ce cred si cum sunt ele cu adevarat. Ma bucur ca in final Sasuke a realizat cat de mult tine la "piticania" lui si ma bucur ca au ramas impreuna. Nu se putea fara un happy ending, right ? Totusi..nu imi place ca s-a terminat atat de brusc xD Vroiam mai mult...sper sa apara un sezon doi, eu inca ma rog la unul, deoarece s-a terminat prea brusc si nu am putut afla mai multe. Chiar as dori sa faci o continuare, deoarece stiu ca tu ai idei si o imaginatie bogata :] Sau daca nu faci o continuare poate ne uimesti cu o noua creatie ? :> Dar totusi eu vreau o continuare :]] Si cu siguranta nu sunt singura.
Ce pot sa mai spun? Ficul a fost un adevarat succes, o adevarata arta xD Mi-a placut enorm de mult, unul dintre ficurile mele preferate de pe animezup.
Eu iti urez succes in continuare in tot ceea ce faci si te felicit pentru tot ce ai facut.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !




Răspunsuri în acest subiect
RE: My overcast abyss is gone [shounen-ai] - de βεκi - 26-03-2011, 11:22 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)