Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ops!' oneshots

#2
Hello ! >:D< .

As vrea sa-ti spun ca mi-a placut extrem de mult cum ai povestit totul . Te descuri foarte bine la descriere si este de admirat. Povestea ma infiorat putin , cele trei crime pentru care " platesti " au fost din manie , dar oricum >.<" sa te indragosteti de un baiat ? Wtf .. mai bine nu ;;). E bine ca este doar o poveste si nu realitate. Nu conteaza ca este al doilea one-shot al tau si nu trebuie sa te scuzi pentru asta , eu la al doilea one-shot eram mult mai varza decat tine >.<" , bine am tinut sa specific asta , dar nu stiu de ce , poate te face sa te simti mai bine , pe mine nu ma face ;;) , dar nu conteaza asta. Dialog a fost foarte putin , si mi-a placut ultima replica : " - Am inteles... Deci, ne intalnim in Infern. " :X ! A fost un mister total la sfarsit :-? si tot nu mi-am dat seama cine este acea voce din intuneric :-? aici mai lasat in ceata xD.

In fine , iti urez succes in continuare >:D<! Si spor la scris ;;) , sa vedem si al treilea one-shot. Tine-o tot asa caci te descurci minunat. ;]]
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]



Răspunsuri în acest subiect
Ops!' oneshots - de Ops! - 07-04-2010, 07:53 PM
RE: Ops!' oneshots - de SnowFlake. - 13-07-2010, 11:29 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)