Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Iti place ficul meu?
Nuuuuu lasaneee fratee
19.23%
5 19.23%
Da e dragut
26.92%
7 26.92%
Il adorrr :X:X
53.85%
14 53.85%
Total 26 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Paradiso Girl's +18

#1
[align=center][i]

Nu detin nici un personaj(inafara de cele create de mine) ce apartin lui Masashi Kishimoto din anime-ul/manga-ul Naruto si nu fac profit de pe urma acestor personaje/intamplari
1Atentie!Limbajul este vulgar,scenele sunt violente.In acest fic se pune accentul pe viata sexuala,brutalitatea barbatilor din ziua de azi si drama din zilele noastre,deci sa nu va asteptati la un final happy :P
2Atentie!Cei slabi de inima si rusinosi,este indicat sa va puneti in pat la televizor si sa dati pe Minimax ^^



Capitolul I Bun venit in lumea curvelor

Cand spui cuvantul ,,curva" la ce te gandesti?La una care si-o trage cu toti aia care au bani,o zdreanta care nu are familie sau pur si simplu o fata care a ajuns asa din cauza anturajului pe care la avut.Nu,sa stiti ca, aceste fete pe care le numiti voi curve au si ele o viata,au familii,si pur si simplu merg si ele la munca doar ca intr-un fel mai ciudat.Hai sa stam si sa ne gandim umpic.Dac nu ar exista curvele,voi fetele cuminti ati fi disponibile sa satisfaceti toate placerile iubitului?Nu cred,ca var place sa io s*geti,sau sa stati in diferite pozitii sexoale.Cu voi barbatii fac dragoste iar cu noi,asa zisele curve,fac sex,asa ca ar trebuii sa fiti multumite ca barbatii se duc la curve si nu va cer voua sa le-o s*geti sau cine stie ce altceva.
Sper ca am reusit sa va schimb parerea despre ele.Stiu ca nu am dreptul sa vorbesc,deoarece si eu fac parte din aceasi categorie,dar cineva trebuia sa va explice ce inseamna meseria de prostitutie.
Ma numesc Hinata Hyuga,si lucrez in bordelul Paradiso Girl's de cand aveam 14 ani.Stiu o sa spuneti ca este o varsta frageda,in care fetitele de varsta mea ar trebuii sa stea cuminti,in grijea parintilor.Dar ce sa fac daca mie imi place,sa ma culc mereu cu un alt barbat.Sigur m-am gandit si sa-mi creez o familie si sa termin cu prostitutia,dar nu este cea ce-mi doresc.Imi doresc sa cunosc fiecare barbat in lume,sa le cunosc secretele toate si sa ii duc in lumea paradisului,prin toate mijloacele posibile.O sa va intrebati daca nu ma deranjeaza faptul ca pe mine ma f*te si pleaca.Nu nu ma deranjeaza deloc.De ce sa ai doar un barbat,cand poti sa ai 10 in ziua acea.Poate primul nu te face sa te simti bine,si poate al treilea te aduce in extaz.
Eu nu sunt singura fata care crede acest lucru.Mai sunt inca 4 fete si una nou venita.Acestea sunt Temari,are parul blond prins in codite si mai salbatica cand vine vorba de o partida de sex.Cu ea se culca deobicei baieti cuminti,cei care nu au facuto nici o data.Apoi mai este Ino,tot o fata cu parul blond lung,pana la cur.Cu ea se culca,toti uamenii de afaceri,sau cei carola le plac sunetele scoase de femei in general cand ating punctul maxim.Apoi mai sunt surorile Hassina,adica Maya si Adita.O fac in grup deobicei,si excita clientul,punandul dezbracat intrun fotoliu,il leaga si il lasa sa priveasca cum fac sex,cum se ling amandoua sau cum isi baga vibratorul.Apoi cand observa ca este destul de excitat ii da drumul,si sa vedeti atunci tipete de placere.Astea sunt toate,mai sunt eu.Eu fac sex cu cei care vor o seara romantica,de neuitat.Fac tot ce zic ei,stiu sa ma joc cu mintea lui,dansesz la bara,fac totul ca la carte.A da era sa uit de fata cea noua,seful nostru a aduso,ieri.Saraca mie mila de ea,e inca virgina,si stiu cum e,sa-ti fie frica,mai ales ca ea are o parere foarte proasta despre noi.O cheama Sakura Haruno,si este asa de frumoasa,are parul lung roz,ochii verzi,tenul alb,si gura perfecta pentru meseria pe care o va avea.
Seful nostru are 24 de ani si il cheama Kiba.Mi-am traso cu el cand aveam 14 ani,el a fost care ma dezverginat.Doamne nam sa uit cum ma f*tut cu brutalitate,ahhh ma durea,dar imi creea o placere nemarginita.Are parul castaniu si ochii negrii.
Cam atat am sa va spun,a da,am uitat,eu am parul lung de culoare negru ce bate spre albastru si ochii grii.Gata cu vorbitul,trebuie sa cobor jos,unde ne asteapta boss,adica Kiba sa ne comunice ceva.
Cobor eu incet din camera mea,cand ma intalnesc cu Temari.
-Hinata,dute tu la p*zda cea noua,si iau ca a zis Kiba sa fim toti la el!
Doar am dat din cap,si m-am dus la ea in camera.Cand am intrat am vazuto intr-un colt din dreapta camerei,unde era si caloriferul,in genunchi si plangea de mama focului.M-am apropiat de ea,si m-am pus la acelasi nivel ca ea.Am luato de mana si...
-Haide ridicate,sefu vrea sa ne vada pe toate,cine stie poate si-o alege vruna dintre noi cu care sa se distreze azi.spun eu cu un zambet mic pe fata
-De ce razi...?Tie iti place si te culci cu el?Sa-si bata joc de tine?spune ea suspinand
-E draci termina cu chestiile astea,daca nu e mai grav.Sefu se va infuria,si va fi vai si amar de tine!
-Bine,vin dar promitemi ca nu ai sal lasi sami faca rau!Te rog!
-Am sa fac tot ce pot,dar sa sti ca nu e un om rau!
Nu am mai spus nimic,am luato de jos,si ne-am duc in sufragerie,unde sefu ca de obicei se lingea cu Maya,in timp ce Adita io s*gea.Era ceva normal pentru noi.Am tusit de doua ori,si sau oprit.Sakura tremura di era socata de cea ce vazuze,asa ca am asezato jos pe canapea sa nu lesine.
Nea privit pret de cateva secunde apoi...
-Fetelor,sa va faceti frumoase,diseara vin 2 baieti si vor sa vada,tot ce avem noi mai bun.Au platit foarte bine,asa ca m-am gandit,ca tu Maya si cu sora ta Adita sal luati pe primul,iar tu Hinata su Sakura pe al doilea.Ce ziceti va convine?Oricum nu aveti de ales.
Fetele au dat din cap..dar..eu
-Si sa banuiesc Temarii si Ino,se f*t cu tine nu?
-Ai ceva de comentat?Parca naveai sentimente!spune el in timp ce sa apropiat e mine,si am simtit cum mana lui cobora spre...
-Ai dreptate,n-am sentimente,dar...nu am mai apucat sa spun nimic,deoarece Sakura sa ridicat si a inceput sa tipe.
-Esti nebun!Eu nu ma culc cu nimeni sa fie clar!
Sefu sa intors la ea sa apropiat de ea,ia dat o palma apoi ma intrebat:
-Asta e aia virgina?
Eu am dat din cap.Acesta a impinso jos,sa desfacul la pantaloni,si sa napustit peste ea.
-Curva imputita ce esti!Esti virgina,ai fite,e lasa ca am sa te f*t pana iti vine rau!
Aceasta plangea de mama focului,dar l-am oprit eu pe Kiba,luando in brate pe fata,si intorcanduma la el.
-Esti nebuna?Ce acum vrei sa te f*t si pe tine sau ce?
-Sefu,calmeazate,sti ca e incepatoare,iao mai usor,uite iti promit ca pana diseara nu va mai fi domnisoara da?Ma ocup eu personal de asta!
-Asa sa fie ca de nu,ai sa vezi tu pe dracu unde sta!
Doamne uite in ce m-am bagat eu pentru o incepatoare.Dar lasa ca stiu eu cei,fac.O aduc la mine in camera,inchid usa,si am sa ma joc cu ea,pan pana,poc si gata.
-Sakura hai dupa mine!
-dar nu vreau!Da-mi drumu!
-Vrei sa te f*ta,el?Sau sa te dezvergineze o fata,cu o jucarie sexuala?
-Nici una nici alta!
Nu am mai spus nimic,am traso la mine in camera,am inchis usa,am trantito pe pat,am legato la maini ca sa fiu sigura ca nu ma loveste,apoi i-am dat bluza jos,si.....

~Va urma~

Sakura: http://i452.photobucket.com/albums/qq248...ab85bc.jpg
Hinata: http://fav.me/d19zm3r
Ino: http://fav.me/dswtij
Temari: http://fav.me/d1enwmy
Maya: http://media.photobucket.com/image/anime...135412.jpg
Adita: http://media.photobucket.com/image/anime...mht016.jpg
Kiba: http://fav.me/d1iei1v

Melodia ficului: http://www.youtube.com/watch?v=5FhEKAzSprE
[Imagine: senjo.gif]



Răspunsuri în acest subiect
Paradiso Girl's +18 - de Mishelle - 29-03-2010, 03:15 PM
RE: Paradiso Girl's +18 - de ***candy bar*** - 03-04-2010, 01:37 PM
RE: Paradiso Girl's +18 - de Fifilina - 03-04-2010, 05:50 PM
RE: Paradiso Girl's +18 - de ღKatyღ - 07-04-2010, 01:19 PM
RE: Paradiso Girl's +18 - de Mishelle - 10-04-2010, 11:26 AM
RE: Paradiso Girl's +18 - de Elena. - 12-04-2010, 09:23 AM
RE: Paradiso Girl's +18 - de βεκi - 12-04-2010, 10:16 AM
RE: Paradiso Girl's +18 - de Flash - 12-04-2010, 05:57 PM
RE: Paradiso Girl's +18 - de Savarina Ali - 27-05-2010, 09:57 AM
RE: Paradiso Girl's +18 - de Sin - 27-05-2010, 06:48 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Naruto] Paradiso Girls Miky sweetie :3 62 66.045 14-03-2013, 09:02 PM
Ultimul răspuns: dany
  [split] Paradiso Girls [SasuSaku +18] Rose ^^ 7 4.294 14-08-2011, 07:52 PM
Ultimul răspuns: Pคnđค.
  [split] Paradiso Girls [SasuSaku +18] Sho-Yo 4 2.875 27-06-2011, 01:55 PM
Ultimul răspuns: Roses.on.fire


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)