Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Noua politica Animezup referitoare la ban-uri

#3
Decizia este buna, zic eu. Compromisul la care ai ajuns e relativ "satisfacator" pentru cei banati, dar eu ti-as recomanda sa interzici si accesul la shout din urmatoparele motive:

1. Ceilalti o sa il vada pe respecttivul banat pe shout si pot degenera la discurii de genul "ha, ai fost banat, iar eu nu!"
2. Chiar cei banati se pot plange, "am fost banat, nu-i corect"....

Astfel pe shout de va discuta numai despre banari, lucru care mie sincer imi displace.

Desigur, nu toti userii sunt asa, ca urmare iti propun politica ban-ului pe shout:
Adica: "daca un user banat/nebanat vorbeste de tema respectiva, nu doar la "suprafata", ci implicand alti useri, sa primeasca avertizari, apoi mici pauze. Daca respectivul user banat se plange in timp ce este banat, atunci pauza si de pe shout."

Sau cel putin eu asa m-am gandit, nu trebuie s-o iei in considerare daca nu-ti place ideeaSmile
In rest, bravo tie, ai reusit sa faci banul mai placut. Ma bucur ca pe zup conducerea este atat de intelegatoare.
[Imagine: sigdn.jpg]

The old bastard left his ties and his suit
A brown box, mothballs and bowling shoes









Răspunsuri în acest subiect
RE: Noua politica Animezup referitoare la ban-uri - de bastard_in_love - 11-08-2008, 09:36 AM
RE: Noua politica Animezup referitoare la ban-uri - de yulobo - 11-08-2008, 09:55 AM
RE: Noua politica Animezup referitoare la ban-uri - de yulobo - 12-08-2008, 09:54 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)