Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hiiiii. xDD

#1
Bună, bună, bunăăă. =D
Mă numesc Corina, am treisprezece ani şi sunt din .. Bucureşti.
Sunt născută în luna septembrie .. blah blah. xD
Sunt o persoană destul de de treabă, I mean .. sunt glumeaţă, sensibilă, loială, romantică .. and I'm also 100% honest person ^^.
Îmi place engleza şi mi-aş dori să învăţ germană şi japonezăăăă. :3
Hobbyurile mele sunt cititul, scrisul, plimbările, photoshopul .. sportul .. ş.a.m.d.
Ah, btw, practic scrimă şi mi-aş dori să practic şi voleii. ^-^
Hmm .. Well, ascult aproape orice gen de muzică, exceptând muzica populară şi manelele. Susţin cu înverşunare campania ANTI - manele. : ))
Trupa mea preferată este Linkin Park, iar cântăreaţa mea preferată este Lady Gaga. Ştiu, poate mulţi o să spuneţi că am gusturi cam ciudate, dar na, gusturile nu se discută. So .. ^^
Iubesc animeurile, mă uit de la vreo nouă - zece ani .. Sau poate exagerez. În fine, ideea e că mă uit de mult timp şi le vizionez cu plăcere.
Animeul meu preferat este Gravitation, dar îmi mai plac şi Spiral, D.Gray-Man, Kaleido Star .. Naruto .. etc.
Filmele mele preferate sunt .. Nu, staţi, am formulat cât se poate de greşit. : )) Filmul meu preferat este Angels and Demons. xDD
În general mă uit la comedii, filme de animaţie / aventură / fantezie şi uneori Science Fiction. =d I hateeee horror movies. ._.
Mi-ar plăcea să-l întâlnesc pe .. Tom Kaulitz .. sau pe Zac Efron. Ăăă, sau pe Corbin Bleu. =p ~
Îmi iubesc prietenii .. with all my heart. Nu permit nimănui să se ia de vreunul din ei. And I hate fake friends.

Nu ştiu ce să mai zic .. Aş vrea să-mi fac o multitudine de prieteni aici, pe AnimeZup ...
Şiii ... şi atât. =]

Byeee ! ^^
>;d<
Edmond: [pauses, remembering what Fernand said when he asked why he betrayed him] It's complicated. Let's just say it's vengeance for the life that you stole from me.



Răspunsuri în acest subiect
Hiiiii. xDD - de Corina M. - 25-03-2010, 10:32 AM
RE: Hiiiii. xDD - de Riluri - 25-03-2010, 10:45 AM
RE: Hiiiii. xDD - de Arken - 25-03-2010, 11:53 AM
RE: Hiiiii. xDD - de Nami - 25-03-2010, 06:29 PM
RE: Hiiiii. xDD - de Corina M. - 25-03-2010, 06:55 PM
RE: Hiiiii. xDD - de Teh - 25-03-2010, 07:41 PM
RE: Hiiiii. xDD - de SooMin - 25-03-2010, 09:10 PM
RE: Hiiiii. xDD - de Corina M. - 26-03-2010, 05:23 PM
RE: Hiiiii. xDD - de SooMin - 27-03-2010, 03:21 AM
RE: Hiiiii. xDD - de Teh - 26-03-2010, 06:21 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Hiiiii people! :D yulobo 6 3.022 15-07-2011, 08:22 PM
Ultimul răspuns: yulobo


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)