Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Monochrome Factor

#1
Anime din sezonul de primavara - vara ^^ L-am prins cand nu avea decat 4 episoade , iar animatia m-a atras cred ca cel mai mult la el. Melodia de ending si opening mi se par incredibile pe moment .

Povestea nu prea e atractiva de felul ei ,iar shounen-ai-ul pare a fi mai degraba pe un plan secundar [ genul principal al animeului e fantasy sau actiune cred] . Dar de dragul animatiei si personajelor adorabile ma uit in continuare 4 Primul lucru care m-a facut sa ma uit din curiozitate la el au fost : titlul si cum aratau niste screenshoturi [cred ca s-ar pune si faptul ca Flaw l-a pus la animeuri noi si i-a facut un review bun; e adevarat ca eu i-am spus de el ca nu avea idei ce sa puna acolo ,dar nu voiam sa ma uiot la el >.< ] .

Personajul principal e Akira [didn't pay too much attention to the first name ,though 8D ] . Un elev lenes care chiuleste mult si nu da pe la scoala . Se implica fara voia sa intr-o lupta cu niste monstri dupa care il cunoaste pe Shirogane , un Shin . Sunt jalnica la review-uri ,asa ca documentati-va despre plot dintr-un loc mai de incredere decat mine ;_;

Vrea cineva sa-l vada? Bine ,atunci intrati aici !



Răspunsuri în acest subiect
Monochrome Factor - de Zvingli - 09-05-2008, 05:59 PM
RE: Monochrome Factor - de Silver.Chaos - 03-07-2009, 07:20 PM
RE: Monochrome Factor - de Kayura - 04-07-2009, 10:55 AM
RE: Monochrome Factor - de Hetalia - 26-07-2009, 10:40 PM
RE: Monochrome Factor - de nolazy - 13-10-2009, 02:27 PM
RE: Monochrome Factor - de Ayame Chan - 15-12-2011, 09:41 PM
RE: Monochrome Factor - de Daya-chan - 31-03-2012, 01:49 PM
RE: Monochrome Factor - de K.V. - 01-05-2012, 10:34 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)