Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Dear Friends

#4
Am terminat-o aseara. Si as dori sa ii multumesc lui Lynn fiindca a creat acest topic.
Este o manga ce o parcurgi usor, care nu are multe capitole, cu o grafica acceptabila si care m-a lasat cu inima la gura (sa vad ce se intampla cu Maki si cu ceilalti).
O manga ce iti vorbeste despre prietenie, ce iti arata tipurile de prieteni de care poti da si care iti arata partea buna si rea a vietii.
Evolutia Rinei e destul de... frumoasa, iar sfarsitul...
Unii prieteni iti raman alaturi, cu altii iti imparti supararile si durerea, iar pe altii, oricat de mult i-ai respinge, ei vad ceva bun in tine si revin. Altii te abandoneaza si folosesc.
Cred ca ar trebui sa fie citita, nu fiindca e de nota 10 (fiindca oricum nu cred ca este), ci fiindca iti vorbeste despre multe lucruri. Cum o persoana se poate schimba si cum toti ne dorim pe cineva care sa ne ramana alaturi.
Si da, am plans. Stiu cum este sa pierzi pe cineva drag, asa ca am inceput sa bocesc.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2



Răspunsuri în acest subiect
Dear Friends - de Flash - 21-02-2010, 10:50 AM
RE: Dear Friends - de Neith - 26-02-2010, 10:03 PM
RE: Dear Friends - de Teh - 25-12-2010, 11:57 AM
RE: Dear Friends - de yaoi maniac - 03-04-2013, 11:43 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)