Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

O iubire cam ciudata [sasusaku&naruhina]

#1
sa nu ma luati prea tare ca sunt noua


CAP1:
era o zi frumoasa si insorita de vara pasarile cantau nori capatau diferite forme parca rupanduse uni din alti, intro casa superba {mai bine spus vila} 2 copi de 18 ani se certau si se bateau cu khetkup si mustar .
-naruto idiotule numai da ca in o jumatate de ora mama e aici . spune o fata cu parul roz bombon cu fata alba ochi de smarald si un corp de invidiat numele ei era sakura , sakura haruno.
- chiar neputincioasa mica . spuse un baiat cu ochi ca cerul limpede si parul de un galben tipator el se numea naruto uzumachi.
-pe cine faci tu ''neputincioasa mica'' spuse sakura in urmatoarea clipa aplicandui o miscare de judo [nu stiu daca am scris bn:D]lui naruto
-au.... dar nu apuca sa termine ca cineva batu la usa in acel moment sakura speriata comanda slujilor sa faca camera de zi ca noua in 2 sec.
-sigur domnisoara sakura. spusera toate in cor.
si in cat timp ii lua lui naruto sa raspunda casa fu ca noua.
-buna ziua am venit sa va aduc corespondenta.spuse un domn de vreo 34 de ani.
-mdea bine spuse naruto plictisit.
Intre timp la casa de langa ei era o galagie mult mai mare
-itaci idiotule unde dracu miai pus casca? spune un baiat de vreo 18 ani cu parul negru facut tepi la spate ochi de un abis intunecat pt ca era cald afara sa sa isi ia doar blugi si o vesta desfacuta pe spate .
-nustiu incapabilule unde tiai lasato. spune un tip asemanator lui sasuke el era fratele lui mai mare .
In acest timp in aceeasi casa o fata cu parul albastrui cu oci de un mov sters si imbracata intro perechi de blugi de vara foarte scurti si un tricou pana la buric asculta muzica la castile de la leptopul ei ia era hinata si se gandea profund la............ la nimic gandul ei era numai la cer; nori ;si copaci. de o data gandirea ii fu spulberata de frati ei de suflet care se certau care se certau{sasuke si itaci} ia se ''trezi din visare si scoase capul pe geam sa vada ce se intampla.
la casa sakurey:
- hai sakura mergem la piscina?intreba blondul rugator
(piscina era in fata camerei hinatei\:D/)
-bn ori cum vroiam sa ma bronzez. spune sakura
-yey. se bucura blondul
la casa hinatei.
aceasta deranjata de zgomotul care il faceau frati ei iesi pe geam.
-hei voi doi terminati acolo ca de nu o incurcati bn? spune ia nervoasa.[hinata]
la sakura:
naruto cand se pregatea sa sara tocmai o zarise pe hinata{ dar el nu stia cine e}acesta(naruto) se pierdu imediat se uita la ia cu niste ochi pe care nici sakura nu ii cunosea.

-hei aiuritule la ce te u....... dar se uita ,mai atent si observa la ce se holba, aaaaa mam prins tia cazut cu tronc noua vecina asai?spuse sakura cu un zambet dracesc .
-nu te intereseaza pe tine spuse acesta aruncandui o privire uchigatoare sakurei
cand hinata a coborat sa vada ce se intampla sakura a strigat peste gard :
-hei buna ''vecina'' cum te numesti?
-buna ,ma numesc hinata tu cum te numesti?
-sakura haruno, tiar placea sa vi la noi sa mai vorbi?
-sigur miar prinde bine sa scap de astia doi. spune hin zambind usor.
aceasta se duse pana in casa si ii spuse ca se duce pe la vecini de alaturi mamei ei si isi lua costumul de baie care era format dintrun sutien in dungi negru cu alb si o pereche de chilotei albi cu o funtita neagra , si venise la sakura
mai bine spus sarise gardul .
-iatate in sfarsit , ma plictiseam aici cu naruto aratand spre el (sakura arata spre naruto)
acesta rosise tot insa reusi sa o ascunda.
-buna hinata imi pare bine spuse aceasta senzual.
-si mie spuse naruto dupa care sari instantanei in apa.
iar sakura si hinata incepura sa rada pentru ca naruto se prostea in fel si chip.
-auzi hin cear fi sa ramai asta seara la mine? intreaba sakura entuziasmata .
-miar face placere dar tre sa o intreb pe mamyta mea.spuse hinata razand.
in timp ce fetele radeau si vorbeau naruto ca sa afle mai multe despre hinata se apropie de curtea hinatei si il vazu pe sasuke,''hmmmmmmm daca ma imprietenesc cu asta as putea sa ma apropi de hin si poate asa o voi sa se indragosteasca de mine'' gandi naruto.
-buna cum te numesti? intreba naruto
-sasuke ,sasuke uciha.spuse sas'ke
-apropo dormi la mine asta seara?
-nustiu dami nr tau de tel si te sun cand vin ok .spune el nepasator{sasuke}.
-sigur. 065436733. ii spuse naruto crezator in planul ce sil intiparise in gand
Intre timp la fete:
-ai vrea sa
Disclaimer:Nu detin nici un personaj(inafara de cele create de mine) ce apartin lui Masashi Kishimoto din anime-ul/manga-ul Naruto si nu fac profit de pe urma acestor personaje/intamplari


vad ca nu va placut asa ca il las



Răspunsuri în acest subiect
O iubire cam ciudata [sasusaku&naruhina] - de catynca - 15-02-2010, 05:25 PM
RE: {sasusaku&naruhina}o iubire cam ciudata - de catynca - 17-02-2010, 03:28 PM
RE: O iubire cam ciudata [sasusaku&naruhina] - de catynca - 23-02-2010, 11:48 PM
RE: O iubire cam ciudata [sasusaku&naruhina] - de catynca - 24-02-2010, 11:51 AM
RE: O iubire cam ciudata [sasusaku&naruhina] - de Anya - 25-02-2010, 06:44 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Naruto] Mereu Impreuna [NaruHina] adina.sweet43 24 13.034 07-09-2013, 05:26 PM
Ultimul răspuns: Sindori
  [Naruto] Iubirea se naste din gelozie(NaruHina) Madalovenar 23 13.331 17-08-2012, 09:32 PM
Ultimul răspuns: Madalovenar
  N fanart(naruhina & sasusaku) sakuraFAN 4 3.508 24-05-2012, 06:47 PM
Ultimul răspuns: Lia
  Iubirea e....ciudata! Daya-chan 0 1.822 23-03-2012, 06:10 PM
Ultimul răspuns: Daya-chan
  Vom fi impreuna! Crede-ma! [ NaruHina ] Hinata 3 2.948 15-02-2012, 07:06 PM
Ultimul răspuns: Diz
  Cine ar fii crezut?[Naruhina] Ino.O_Me 1 2.947 11-02-2012, 12:10 AM
Ultimul răspuns: Diz
  I . O relatie ciudata . Keiko-chanAiuritaa 5 3.485 06-02-2012, 02:36 PM
Ultimul răspuns: Keiko-chanAiuritaa
  SasuSaku+18 Iubire Shippuuden Capsunica 50 35.772 03-02-2012, 11:50 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  Sasusaku iubire nesfarsita Harona 23 14.587 12-02-2011, 11:44 PM
Ultimul răspuns: MooN.
  O schimbare cam ciudata Jessi 42 29.910 30-01-2011, 12:19 AM
Ultimul răspuns: Alyssia~Bulinuta~Roz


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)