Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Still Hope [16+ Yaoi Mr. Hangover x Yu Phoenix] by Nya & blueapple

#11
Hmm, I kinda like your fic.Între Shin şi Yu se vede o diferenţă în ceea ce priveşte personalitatea, iar asta e foarte bine căci altfel ar fi ca o poveste de dragoste normală.
În legătură cu greşelile, char n-am stat să vă purichez fiecare propoziţie, că sigur aş fi găsit un verb pus nelalocul lui, dar acţiunea a fost prea captivantă aşa că deocamndată faceţi o trabă foarte bună.
Sincer, sper să nu fie ceva de genul: eu vreau doar să îl am şi o sa-l am, dar apoi mă îndrăgostesc de el ş.a.m.d. Sper că o să veniţi cu o idee mai originală de atât! (Cu toate că ar fi o premieră mondială să se îndrăgostească înainte să facă sex, aşa că nu o să mă aştept la ceva incredibil de original. :)) Oricum, şi o idee neoriginală exploatată la adevăratul ei potenţia e deajuns cât să facă ficul ăsta bun de citit.)Oricum, sincere felicitări pentru că până acum ficul vostru e ok, dar aştept mai multă acţiune şi tensiune în relaţia celor doi.Spor la scris!

~Angelique~
아름다운 미녀를 좋아하면 고생한다
Heart aches when you fall in love with a beauty...

[Imagine: 127954537375290.jpg]







Răspunsuri în acest subiect
RE: Still Hope [16+ Yaoi Mr. Hangover x Yu Phoenix] by Nya & blueapple - de angeliqueVampire - 10-03-2010, 05:14 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Naruto] Lost hope hidden in the dark .. Kyandi. 10 5.248 29-08-2012, 09:26 PM
Ultimul răspuns: Erina Ozaki
  Hope for a dream [ +16] sickness 5 3.299 12-03-2011, 06:11 PM
Ultimul răspuns: hiimera


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)