Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Still Hope [16+ Yaoi Mr. Hangover x Yu Phoenix] by Nya & blueapple

#5
Deci... metal a aterizat. Am dat clik pe ficul vostru din două motive: îmi place cum scrie Nya şi eram curios cu scrie blueapple şi m-a atras Mr. Hangover... eu mă gândeam la altceva, nu la Shin .
Toţi se îndrăgostesc de Yu . Kiro, Strify, Shin... Chine ştie...curând va apărea şi un fic cu Yu şi Romeo, nu? :))
Revenind, ideea este interesantă. Se axează pe realitate [ adică ce se întâmplă după ce trupa s-a despărţit ]. Nu cred că Shin "nu are prea mulţi bani" pentru că presupun că a făcut ceva money cât timp a fost în Cinema Bizarre. Whatevăr ... Mă întreb ce o căuta Yu în clubul ăla şi... de ce lucrează acolo? Nu putea să intre într-o altă trupă ca chitarist?Descrierea a fost bunicică, dar tot timpul există loc de mai bine. Dialog...Nu prea e... Adică e doar o singură replică, deci n-am ce reproşa. Greşeli de tastare n-am văzut, dar nici nu am căutat. Aşa...ştiţi că aştept continuarea, nu? Nu-i aşa că şti asta, Nya? Good Luck!
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.





Răspunsuri în acest subiect
RE: Still Hope [16+ Yaoi Mr. Hangover x Yu Phoenix] by Nya & blueapple - de Me†al. - 17-02-2010, 12:07 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Naruto] Lost hope hidden in the dark .. Kyandi. 10 5.245 29-08-2012, 09:26 PM
Ultimul răspuns: Erina Ozaki
  Hope for a dream [ +16] sickness 5 3.298 12-03-2011, 06:11 PM
Ultimul răspuns: hiimera


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)