Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Iubire din interes

#8
Decii..let`s see...well..ai 2 comentarii si cu al meu 3 si ai 500 de vizualizari...dar ca chestie faza cu cometariile stiu cum e sa nu iti comenteze lumea dar sa ai vizualizari,dar problema la tine e ca nu ai vizualizari deci de aici reiese ca nici comentarii nu ai!Si ce daca nu mai pui continuarea?Crezi ca supara sau impiedica pe cineva asta?Nu...

Deci sa revenim la oile noastre.
Descrierea:Deci nu sunt o experta,dar descrie nene si tu ce simte Sakura,de ce e asa rece si in cazul lui Sasuke la fel,zi ce simte de ce e asa rece...da pentru ca le-au murit parintii stiu si eu asta,dar de la o faza ca asta nu devii sloi deodata si nu mai vorbesti sau iubesti pe nimeni 100 de ani pentru ca asta o faci din reflex,iar iubirea se petrece in subconstient.

Ideea imi place.Dar a inceput sa aiba o tenta cliseica ,adica aceasi poveste veche de cand lumea si pamantul cand Sasuke se tine dupa fusta lu` Sakura iar ea fuge de el si "nu il suporta".

Cam atat am avut de zis.[sper ca nu imi sterge nimeni postul sau e considerat spam~.~ again!]

Daca te-a deranjat comentariul meu da P.M. si o sa sterg.:D



Răspunsuri în acest subiect
Iubire din interes - de Lumiere.Kitty - 13-02-2010, 06:39 PM
RE: Iubire din interes - de Suki - 13-02-2010, 11:25 PM
RE: Iubire din interes - de Lumiere.Kitty - 14-02-2010, 04:07 PM
RE: Iubire din interes - de Fifilina - 14-02-2010, 04:49 PM
RE: Iubire din interes - de Lumiere.Kitty - 15-02-2010, 10:26 PM
RE: Iubire din interes - de Lumiere.Kitty - 26-02-2010, 06:06 PM
RE: Iubire din interes - de Suki - 26-02-2010, 06:29 PM
RE: Iubire din interes - de Corina. - 26-02-2010, 09:04 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)