Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Taron(Inscriere si Crearea Personajului)

#1
!M-am intors!Si am venit cu un RPG nou nout dupa ce am citit o sumedenie de carti.
Aici va veti inscrie si va veti crea personajul.Va puteti inscrie in patru tabere:
-Oameni sau Ordinul Luminii.
-Elfii care sunt aliati cu oamenii si formeaza Casa Verde.
-Piticii care sunt tot aliatii cu oamenii si elfii si formeaza Clanul de Fier.
-Si Deathetheri sau Ordinul de Noapte care sunt dusmani cu celelalte trei clase.Povestea o veti afla in threadul principal al RPG-ului.Puteti proceda cum doriti la crearea personajului.De asemenea puteti pune o poza cu care sa identificati personajul.(Va promit o aventura palpitanta,cu actiune la fiecare pas pe care il veti face in RPG.)De asemenea voi nara si cateva chestii din poveste ca sa devina si mai palpitanta si cu surprize la fiecare pas 4.


Startul se da in 05....04...03...02...01...START.Sunt invitatii si admini sa participe.Defapt toata lumea e invitata sa participe.OK!


Voi incepe primul prin crearea personajului ca exemplu.



Clasa:Oameni.
Nume:Edmund Aaron.
Varsta:18 ani.
Puteri:O sa le descopere pe parcursul istorioarei 4
Istorie:Edmund provine dintr-o familie de fermieri ce locuiesc in Navon,un mic sat situat pe coasta de est a Taronului,marginit din doua parti de Siria un lant muntos si din a treia parte de Evergreen padure formata din copacii care au mereu frunzele verzi.Pentru sateni este un loc legendar,mitul fiind cunoscut de putini oameni din sat.In casa din sudul satului locuieste impreuna cu matusa sa,unchiul sau si trei veri.



Răspunsuri în acest subiect
Taron(Inscriere si Crearea Personajului) - de DragonForce - 12-02-2010, 02:14 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  LipsiÅ£i de libertate - Fisa de inscriere Rain 0 2.079 07-01-2012, 10:25 PM
Ultimul răspuns: Rain
  Scoala substitutiilor - Inscriere Shadow.Kiss 16 13.744 06-01-2012, 12:51 AM
Ultimul răspuns: Xpt1
  Intunericul nestiutului~ inscriere Miranda. 7 5.588 22-08-2011, 02:35 PM
Ultimul răspuns: Anna
  Cronicile Taron DragonForce 119 54.491 07-07-2011, 10:30 AM
Ultimul răspuns: Kimera
  Madamme. Inscriere personaje. Aveqetura 1 2.394 17-11-2010, 11:38 AM
Ultimul răspuns: Miranda.
  Last Chance - inscriere personaje :.:.:Ratsuky:.:.: 5 4.671 11-08-2010, 03:00 PM
Ultimul răspuns: Teru


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)