Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cum ar fi sa fiti in locul altei persoane?

#3
tare idee21
stiu ca pare sinistru, dar as vrea sa fiu in locul unei printese pentru o zi. Cred ca ar fi amuzant, as face fite non-stop si as fi rea 65 . Sau in locul unui scriitor... as citi toate notitele sale si as mai pune cateva de amuzament :]] totusi, cred ca cel mai grozav ar fi sa fiu un super star(doar pentru o zi deoarece cred ca as avea multe de invatat si as aprecia mai mult faptul ca sunt o persoana normala... de fapt umpic mai ciudata21 ) sau Basescu/Geoana(as alerga prin parlament imbracat[a] in zana maseluta si as face un filmulet care ar merge direct pe youtube... si cand ma voi trezi din nou ca eu il voi vedea si voi rade malefic=D)
Acum vorbind mai serios... mi-ar placea mult sa fiu in locul unei persoane despre care nu am o parere tocmai buna(nu o anumita persoana, ci in general) pentru ca as avea mai multe de invatat despre fiintele umane(ca ciudati si fooooarte diferiti suntem, Doamne!) si ar fi o adevarata lectie de viata39 ... dar si funny^^



Răspunsuri în acest subiect
RE: Cum ar fi sa fiti in locul altei persoane? - de Axxa.No.Way - 27-01-2010, 09:35 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)