Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

I'm fat so what?? [+18]

#1
Hey!!1Sunt noua si am decis sa postez un fic si eu:''>.Cu ajutorul lui broscofobie'verde care ma indrumat spers sa va placa!Commet pls:D





I'm fat so what??(+18)




Niciodata n-am crezut ca o sa-mi impartaseasca sentimentele.Nu mie ce este drept.Dar a trebuit sa astept 3 ani sa aflu.
El???Mie?Mie??Nu as fi crezut nici in ruptul capului.Prima data am crezut ca este unul din visele ciudate ale mele,dar,
dar m-am inselat.Ma iubea,ma iubea numia p mine.
Stateam pe patultul meu si ma gandeam la ziua de maine.Gandeam.Profund cred.
Ma miram de ce nu miroase a creier ars.La ce ma gandeam.
Hm..La printul meu.La cavalerul meu.Fat-Frumos al meu.Dar dintr-o data telefonul suna.
Il cautam disperata.La ce persoana dezordonata eram nici nu ma miram.
<Telefon afurisit ce esti?Unde naiba te-am pus>Dau la o parte rochita si il gasesc inca sunand.<Cee?? idioata de Ayumy!

,,Hey cow ce faci??Am auzit ca te-ai mai ingrasat cu 500 de kilograme.Bye bye.Ps:Fat!!
Idioata.De ce imi zise asa??Pentru ca sunt grasa.Si ce?Bine ca nu sunt ca sclifositele
alea are arata precum un bat.Ma gandeam la urmatoarea cearta cu Ayumy cand o voce ,,suava'' ma trezise din complotul meu
malefic.



-Akasha!La masa!
De ce a trebuit mam asta sa-mi deranjeze complotul meu asupra lu ,,coleguta mea iubita''
Abia astept saa implinesc 18 ani s ama mut definitiv.Pe zi ce trece este tot mai nervoasa.Daca o sa am copii nu voi tipa la ei
nicioadata.Imi jur asta!
-Da mama acuma vin!!<Ahh mama asta cateodata ma enerveaza>
Mergeam daca topaiala il numeai mers.Dintr-o data ma izbesc de cineva cazand pe parchetul rece.Aaa da iubitul meu frate.
-Surioara esti bine??? zise el destul de ingrijorat
-Daaa..sunt bine nu-ti fa griji! zambesc eu larg
-O..ke!!Cred.
-Copii mai repede la masa!!!Daca nu vin dupa voi!Ati inteles?
-Repede ikuto!! Vine mama!!!Fugiii.Fugeam precum doi cpilasi la magazinul de bomboane.Mie dor de acele vremuri.Eram
fericiti,iubeam cerul si mai ales vara.Intr-un final am ajuns la ,,mananci cat vrei gratis.
Amandoi ne-am asezat la masa rotunda.Dintr-o data usa se deschise si intra tata.Sau ,,Domnul Tata'' cum ii placea sa-i spunem.
-Dragule ce s-a intamplat?De ce ai venit asa devreme acasa?? spuse mam destul de uimita uitandu-se la tata
-Akasha,Ikuto,draga mea...Am o veste rea.zise tata usor cu capul aplecat
-Ce sa intamplat tata??
-Ikuto..lasa-l sa spuna.spun eu imperios
-N..ne..ne mutam.
-Tata mai repeta o data ce ai spus?Ne mutam?Vocea mea era destul de ingrijorata
-Da..!!repetand tata inco o data
-Tata de ce??De ce trebuie sa ne mutam???Ikuto devenise impacientat la fel ca mn.
-M-au transferat.Au zis ca sunt mult prea bun pentru a sta aici.
Mama refuzase sa mai spuna ceva.Toti ne-am asezat la masa in liniste.
M-am ridicat usor de la masa dariainte vroiam sa-i adresez lui tat o intrebare.
-Tata cand ne mutam??
-Peste 2 zile! spuse tata luand o bucatica de prajitura
-Mergi si impacheteza-ti lucrurile Akasha!spuse mama care stangea vasele murdare.Si tu Ikuto!
-Dar..
-Nici un dar acumi mergeti!
-Bine!strigasem noi in cor
-Bro.. nu vreau sa ne mutam!Nu vreau.Deja aveam lacrimi in ochiChiar nu vroiam
-Sys nici eu dar tata a spus.Deci trebuie sa-l ascultam
-Ai drepate!zic eu imbratisan-du-l.Te iubesc!!
Imi iubeam foarte mult fartele si stiam ca si el are aceleasi sentimente precum ale mele
-Vezi poate faci prosti in camera! tipa fratele meu la mine in semn de si eu te iubesc
Deci Ayumy maine pregateste-te spun eu in timp ce faceam bagajul.
Visam.Eram intr-o incapere luminoasa precum clasa mea.Seamana cu ea.Eram in banca a doua.Nu stiam unde sunt
ma uitam dezorientata in jurul meu.La pervazul geamului era un baiat chipes.Ochii negrii precum abanosul si
parul de asemenea.Isi intoare privirea plictisita la mine.Cred ca eram rosie la fata.Se apropia cu pasi
marunti de mine.Inima.Inima o sa-mi cedeze imi spuneam eu in gand.Ajunse in fata banci mele
Se apleca spre mine.Buzele lui atat de seducatoare<Hai mai saruta-ma fierb de nerabdare>Spuse vocea mea interioara.Se apleaca si mai mult,si mai mult si apoi....[/align]



Răspunsuri în acest subiect
I'm fat so what?? [+18] - de ZuZuLInA - 18-01-2010, 10:23 PM
RE: I'm fat so what??(+18) - de Verrine - 18-01-2010, 10:47 PM
RE: I'm fat so what??(+18) - de Abbeh. - 18-01-2010, 10:55 PM
RE: I'm fat so what??(+18) - de ZuZuLInA - 19-01-2010, 12:09 AM
RE: I'm fat so what??(+18) - de Abbeh. - 19-01-2010, 04:51 PM
RE: I'm fat so what??(+18) - de Mitus - 19-01-2010, 06:20 PM
RE: I'm fat so what??(+18) - de Flash - 19-01-2010, 08:01 PM
RE: I'm fat so what??(+18) - de Kripterya - 20-01-2010, 05:47 PM
RE: I'm fat so what??(+18) - de Mitus - 20-01-2010, 10:21 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)