Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Drogurile^_^

#1
Deci fiindca nu aveam ce face si mi'a venit in minte sa scriu ceva despre dorguri... am ajuns sa postez4 ... daca este un topic tot despre droguri, atunci al meu va fi sters si gata4
Dupa parerea mea si din cate stiu, am uitat propria experienta, in tarisoara noastra se consuma cel mai mult heroina si ecstasy. Sa va zic sincer acum m'am drogat cu ulei de hasis si marijuana.. am capatat dupa un timp dependenta psihica:S adica nu mai puteam trai cateva ore fara sa ma droghez, devenea din ce in ce mai grav. Fiecare zi care trecea dependenta mea, daca pot sa zic crestea, iar semnele ca as putea deveni o drogata in toata regula deveneau din ce in ce mai accentuate. Incepusem sa ma doara muschii, dureri de cap, imi scazuse capaciatea la sport... eram rau de tot22 ... Am urmat o cura de dezintoxicare. Gata cu detalile4 ... tot ce va zic este sa nu va drogati. Oricum sa va zic cei care se drogheaza sunt copii fara minte22 ... adica eu m'am drogat dintr'o prostie nici macar nu am stiut ca tigara pe care am fumat'o avea drog si dupa in pahar am avut drog fara sa stiu si asa mai departe pana am ajuns in halul in care am fost4... asa ca aveti grija deoarece chiar sange din sangele tau te invata la porcarii^___________^

Bye
In the naked light of day
Even great scientific minds,
Can not resist the seduction of immorality
But, when darkness falls,
Beasts of science
Well rise to seek revenge
The choise is yours
What do you want to do?

[Imagine: kcz2wi.jpg]




Răspunsuri în acest subiect
Drogurile^_^ - de Hitman - 03-01-2010, 12:13 AM
RE: Drogurile^_^ - de Flash - 15-01-2010, 04:39 PM
RE: Drogurile^_^ - de Yondaime - 05-05-2011, 12:24 PM
RE: Drogurile^_^ - de Recviem - 02-04-2010, 02:47 PM
RE: Drogurile^_^ - de Ayuka - 02-04-2010, 08:37 PM
RE: Drogurile^_^ - de Baraha5.6 - 13-05-2010, 02:46 PM
RE: Drogurile^_^ - de mellolo - 01-05-2011, 08:47 PM
RE: Drogurile^_^ - de Archangel - 03-05-2011, 01:16 AM
RE: Drogurile^_^ - de Beatrix LaVey - 13-05-2011, 12:31 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)