Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Acting like me

#3
Hei~

Sig 1 - Mi se pare foarte bun... Balerina aceea si padurea alba imi da senzatia de..Moscova *m-am uitat recent la o balerina rusoaica, so..xD* imi place foarte mult culorile. Textul mi se pare genial ca forma <3
Sig 2 - OMG! Rupert Grint <33 *<-- mare fana Harry Potter* Super cute <3 Culorile, aranjamentul..textul la fel de genial <3 really like it... Hmm...mi-am adus aminte ca trebuie sa ma duc sa termin cartea >.> *HP ofc xD* dar mai intai sa termin de comentat~
Sig 3 - KITTEEEEEEEEH <333333 It looks like my grandma's cat O.O Whatever~ i really like it si sunt de acord cu Teh, faci o treaba buna cu textul *cel putin, eu le ador <3*

Restul~
I - *starts singing* Don't stop till you get enough *stops singing* Yess~ well..multe ceasuri O.o Oricum, culorile mi se par foarte tari. Dar vad la capacul de la Jim Beam o parte scoasa xD cred ca ai dat pe chestia aia cu selectatul culorii or smth like that xD
II - Cute <3 But...clocks again... but whatever...I like it ^^
III - I really like this O.O Dunno what to say
IV - cute...but..ceas...probabil ca iti plac ceasurile mult O.O

Oh, in fine~ Mi se pare ca faci o treaba buna <3 Gambate~

P.S> ce font ai folosit la sigul cu Rupert :3 I really like it <3
[Imagine: Zero_Kiryuu_sig_by_YuwaWi.jpg]
Zero-Kun <33333

I couldn't stop myself from devouring you. I may kill the next human I target as my prey. Shoot me. You're afraid of me, aren't you? Hold the gun with both hands, and aim straight. Aim for my heart. It's not a crime to kill a vampire. ~Zero Kiryuu (Vampire Knight)~



Răspunsuri în acest subiect
Acting like me - de Crom. - 22-12-2009, 01:45 PM
RE: Acting like me - de Teh2 - 22-12-2009, 01:57 PM
RE: Acting like me - de Yura-Chan - 22-02-2010, 01:19 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)