Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Julieen [+16]

#10
Capitolul 4.

I-am rupt rochia care ii acoperea pielea fina si alba, lasand-o doar intr-un corset roz intarit cu os de balena care ii accentua sanii, poate si asa prea mari. Ma privea speriata cu lacrimi in ochi si incerca sa il strige pe Marco, dar i-am acoperit gura cu mana apoi cu buzele. Stiu ca mi-a simit coltii. Cu cealalta i-am tinut mainile deasupra capului. Pasiunea se transformase intr-un monstru lacom care rupea acum corsetul dintr-o singura miscare. Toata aca munca depusa la crearea lui, toate acele micute perle care delimitau marginele toate cadeau acum pe lemnul rece al podelei. A incetat sa se mai zbata, dar lacrimile inca ii curgeau pe fata. I-am ridicat usor capul, sarutandu-i gatul. Un alt sarut a urmat dupa acesta, apoi altul, altul si altul, usor usor coborand spre pieptul ei. M-am ridicat o secunda sprijinindu-ma in mana stanga si i-am admirat trupul:

- Hmm, ceva nu se potriveste aici.

Dintr-o singura miscare si zona ei intima a ramas complet neprotejata in fata ochilor mei. M-a mirat sa descopar ca este defapt bruneta. A privit spre geam. Incerca sa-mi evite privirea. Ningea. M-am indreptat lacom catre gatul ei muscand-o atat de tare incat a icnit. Daca lacrimile ar fi avut gust atunci ar fi fost amare si pline de suferinta.

- Uraste-ma, e problema ta.

Mi-am coborat usor mana catre buricul ei in timp ce inca ma infructam din ea, cu doua degete trasand usor zona ramasa din dreptul ombilicului pana la zona pubiana. Era draguta cand plangea iar parul ei rosu si ciufuluit acoperea toata perna. Mi-am continuat jocul patrunzand in miezul ei cald cu doua degete, mangaindu-i usor zona aceea stramta si umeda. Am lasat joaca. Am patruns-o puternic, din ce in ce mai repede pana ce m-am eliberat. M-am indreptat din nou spre gatul ei dar nu ii mai vedeam chipul. Mainile i se racisera, era ca o statuie de piatra iar trupul a inceput sa-i crape usor sub mine. Mi-am intors capul pentru o secunda pentru a-l vedea pe Marco in usa, apoi cand m-am intors la ea se transformase in cenusa.

- La dracu! m-am ridicat tipand.
- Aveam de gand sa-ti dau un pumn, spuse Marco.

Am alegat spre camera ei. Am deschis usa brusc si am vazut ca dormea. Avea aceeasi coada pe care i-o impletise Marco aseara pe partea stanga tinand-o in mana. Stiu ca ii placuse foarte mult.

- Te-ai linistit? ma intreba Marco.

Am inchis usor usa.

- Uraste-ma, e problema ta, adauga el danu-si ochii peste cap. Nu stiam ca inca mai poti visa.
- Nu a fost un vis, a fost un cosmar. Nu i-as face asa ceva niciodata.
- Te referi la sex sau la a o musca?
- Amandoua.
- Si eu sunt Bach.
- Esti destul de bun la pian, am adaugat eu schimband subiectul.
- Nu schimba subiectul. Sa-ti zic teoria mea?
- Nu.
- Visul tau reprezinta o dorinta reprimata.
- Asta din ce carte ai mai scos-o?
- Despre Univers de Aristotel.
- Esti imposibil.
- Marco ... se auzea vocea lui Julieen.
- Nu fi gelos, intr-o zi iti va striga si tie numele.
- Vin acum micuto.

Aveam nevoie sa ies, sa respir, sa ucid, sa-mi vars nervii. Am mers intr-un bordel de unde am ales o blonda. Aceasta a venit foarte zambitoare spre mine, nestiind ca este ultima data cand va mai vedea lumina zilei. Am urmat-o catre o camera mare unde am lasat-o cateva minute sa isi faca jocul. Politica acelui bordel era ceva de genul "Ce ai cumparat este al tau" iar asta imi dadea libertatea si sa o omor. S-a urcat deasupra mea desfacandu-mi camasa si incepand sa-mi sarute pieptul, a coborat usor in jos desfacandu-mi pantalonii si luandu-mi in mana organul pe care a inceput sa il sarute. Eram scarbit de ceea ce facea si mai facuse si altor cateva zeci. Am apucat-o de par si mi-am infipt coltii in gatul ei. Nu se misca si nici nu tipa, probabil inca nu realizase. I-am rupt capul si am plecat. In timp ce treceam pe langa o librarie am vazut o carte la care m-am gandit ca ii va placea lui Julieen. Am intrat si am cumparat-o. "Alice in Wonderland", o carte englezeasca care fusese publicata in 1865 de Charles Lutwidge Dodgson. Urma sa fie un cadou perfect de Craciun.



Răspunsuri în acest subiect
Julieen [+16] - de Julieen - 19-12-2009, 03:31 AM
RE: Julieen +16 - de Teh2 - 19-12-2009, 10:43 AM
RE: Julieen +16 - de Yaku-chin - 19-12-2009, 04:22 PM
Julieen +16 - de Julieen - 19-12-2009, 10:29 PM
RE: Julieen +16 - de A'Svear - 19-12-2009, 11:09 PM
RE: Julieen +16 - de Yaku-chin - 20-12-2009, 05:20 PM
RE: Julieen +16 - de BloodyInnocence - 23-12-2009, 02:46 PM
Julieen +16 - de SnowApple - 24-12-2009, 04:06 AM
RE: Julieen +16 - de BloodyInnocence - 24-12-2009, 03:08 PM
RE: Julieen +16 - de SnowApple - 27-12-2009, 06:50 PM
RE: Julieen +16 - de Yaku-chin - 27-12-2009, 08:48 PM
RE: Julieen +16 - de BloodyInnocence - 28-12-2009, 12:24 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)