Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Rănile unei despărţiri [Cinema Bizarre yaoi; KiroxYu; +16]

#18
Continuarea :x Ce ma bucur ca a aparut xD
Ce pot sa mai spun despre ea inafara de superba ? Nu am nimic de criticat la acest capitol , pot sa spun ca este fenomenal . Yu si Kiro au vazut acel film impreuna :x Ah ce sweet xD Mi-a placut mult ce au vorbit cei doi . Sper sa urmeze cat de curand posibil scene de alea intre ei doi :> Sti tu alea-alea xD Greseli nu am vazut , modurile de expunere sunt la locul lor . Dialogul nu este sec , se imbina frumos cu naratiunea . Descrierea m-a impresionat ca de fiecare data . Ai un stil aparte de a descrie sentimente si tot felul de lucruri ceea ce este foarte bine . Am citit cuvant cu cuvant , nu mi-a lipsit nici macar o virgula xD
Quote: Furia dispărea încet, iar când nu am mai putut să o simt, am auzit vocea chitaristului şoptind:
- Nu m-au lăsat deoarece credeau că, la cât de dulce erai aşa, m-aş fi îndrăgostit de tine!

Doamne ce dulce :cry: , de ce s-a terminat atat de repede ? Vreau sa vad raspunsul lui Kiro . A fost prea frumos ce a spus Yu :cry: . Te rog sa pui repede continuarea , caci nu mai am rabdare xD Te pup si la multi ani , tot ce iti doresti sa ti se indeplineasca in acest nou an xD Te pup dulce xoxo

Don't try to be perfect . Just be yourself .



Răspunsuri în acest subiect
RE: Rănile unei despărţiri [Cinema Bizarre yaoi; KiroxYu; +16] - de ^ToxicK kiD^ - 02-01-2010, 03:49 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Yaoi] EcstasyLove (Cinema Bizarre+18) NiceBlueExorcisist 14 9.842 31-07-2012, 03:25 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  Cinema Bizarre dennnny_kiro 1 2.157 03-03-2010, 09:50 PM
Ultimul răspuns: AyameXx


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)