Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Muşcătură dulce amăruie

#9
Omg...thank you girls^^.Ne bucuram ca va place ce a iesit <3.Sper sa cititi in continuare:x.O sa incercam sa scriem repede ca sa nu fie prea lunga asteptarea :)).So..here goes chapter 4^^

[center]Capitolul 4[/center]

Deşi eram pierdută în gânduri,am putut să aud cum una dintre fanele lui l-a întrebat dacă se simte bine.Hmph,unde mai pui că era şi îngrijorată,oare fetele astea nu au pic de demnitate?Chiar mă întreb ce-au văzut la tipul ăsta,mie nu mi se pare nimic diferit.Bineînţeles că întrebarea fanei trebuia să primească şi un răspuns.Am auzit un da,mi-e rău,aş aprecia dacă aţi considera că nu exist azi sec.Imediat după asta am auzit un bună.Acum chiar mă întrebam dacă era pentru mine având în vedere că eram singura persoană pe lângă acelea in clasă.Am întors capul si l-am privit plictisită.
-Hei,i-am răspuns eu sec.Vrei ceva? l-am întrebat când am văzut că se uita aşa de fermecat de ce vedea în faţa lui.Baiete,nu sunt vreun extraterestru ca să te uiti aşa la mine.
-Ăă,da.De fapt chiar vreau,mi-a răspuns în timp ce afişa un zâmbet seducator.Asta m-a amuzat la culme.Tipul încerca să mă abordeze,probabil vroia să facă în aşa fel încât să devin vreo fană disperata de a lui.
-Åži?
‘Şi ce îmi zici mie?Ă?’
-Pe tine te vreau.
Auzind asta,am început să râd.Chiar avea tupeu,păcat că la mine nu ţinea.Replica lui m-a dat complet pe spate.Mă gândeam dacă să îi răspund sau să îl ignor.
-Dacă doar asta aveai să îmi spui,poţi să pleci.
Chiar mă aşteptam să plece după ce i-am spus asta,dar în schimb a încercat să pună mâna pe mine,noroc cu reflexele mele căpătate de-a lungul timpului.M-am ferit.Se vedea oe faţa lui că asta l-a enervat la culme.Oare ce era cu el?Era atât de ciudat.M-am decis să plec din clasă,dar nu înainte să îi dau replică.
-EÅŸti ciudat tipule.
Am ieşit din clasă.Acum chiar aveam o dilemă,unde aveam să mă duc să îmi petrec pauza?Am început să paşesc calmă pe culoarul aglomerat.Mă îndreptam spre baie.Ajunsă acolo am început să îmi retuşez machiajul,apoi m-am îndreptat spre o cabină.Simţeam nevoia să fumez.Mi-am aprins o tigară şi am început să trag uşor.


M-am întors în clasă fix când se sunase.Cheful pentru ore dispăruse.Vroiam să plec acasă.Nici nu am intrat bine că am şi auzit glasul unei colege.
-Plecăm odată?
Credeam că nu mai zice odată cuvântul magic.M-am îndreptat spre locul unde stăteam.Mi-am strâns lucrurile,apoi am dat să ies pe uşă când cineva m-a apucat de mână.Deja ştiam cine avea tupeul magnific să mă ia de mână şi să mă tragă înapoi în clasă.
Atingerea era atât de rece încât vroiam să dispară.Mă privea în ochi.Chiar mă deranja atât de rău încât m-am răstit la el.
-Dă-mi drumul! I-am spus în timp ce vroiam să îi dau un şut.
Atunci m-a izbit de perete,tinându-mi mâinile deasupra capului.Am simţit cum piciorul lui îşi face loc între picioarele mele.Senzaţia era plăcută,dar nu vroiam să mă gândesc la asta.Trebuia să scap cumva de el.
-Nu vreau,mi-a spus în timp ce limba lui trecea uşor peste gâtul meu.
Mii de fiori îmi străbăteau corpul.Începeam să mă simt ciudat.Îi simţeam respiraţia calda pe gât.Acum vroiam mai mult ca niciodată să mă lase.Dacă continua aşa,aveam să îmi pierd controlul.
-Dă-mi drumul,i-am spus din nou,dar pe un ton mai ridicat.
Îmi făceam speranţe că cineva va intra în clasă în acel moment.Era singura mea scăpare sau poate nu.Din nefericire,a făcut mişcarea care nu vroiam să o facă….m-a sărutat.Corpul începuse să o ia razna.Inima îmi bătea cu putere.Limba lui se juca nestingherit prin gura mea.Vroiam să îi răspund la sărut,dar aveam să devin una dintre fanele lui şi nu vroiam asta.După ce mi-a dat drumul la mâini,m-a prins de şolduri şi a început să mă pipăie.Apoi a început să îşi croiască drum pe sub cămaşa mea pentru a îmi atinge sânii.Atunci era momentul.I-am lipit o palmă pe obrazul stâng.Mă aşteptam să mă doară mâna,dar nu mă durea deloc.Am început să urlu la el şi să-l insult.Chiar merita asta.
-Idiotule,cine te crezi să mă săruţi?Să nu mă mai atingi în viaţa ta,i-am zis nervoasă.
Speram că o să plece şi o să mă lase în pace,dar m-am înşelat din nou.M-a sărutat.De data asta fiind scurt.I-am mai lipit o palmă.Cu siguranţă îl durea obrazul.
-Au-au!
Imediat mi-am dat seama că tonul lui era ironic.Acum aveam să îi dau o replică dureroasă.
-Uite ce e,mie nu-mi placi aşa că nu te mai apropia de mine!Nici acum,nici….niciodată!Cară-te!
Spunându-i asta,am încercat să îl dau după mine.L-am împins puţin,dar nu s-a mişcat nici măcar un milimetru.
-Niciodată să nu spui niciodată.
Auzind asta,i-am trântit şi o geantă în cap.Am profitat de ocazie ca să fug.Acum chiar că am fugit ca o laşă,dar îmi ajunsese.Am fugit tot drumul până acasă.Ajunsă acolo,am deschis uşa rapid şi am intrat înăuntru.
‘În sfârşit acasă’
M-am trântit pe canapea.Somnul incepea să mă cuprindă când am auzit telefonul sunând.
-Alo.
-Hei Lilith.Ce faci?Vrei sa ieşim undeva în seara asta?
Era prietena mea cea mai buna,Mary.Mă pregăteam să o refuz când..
-Åži nu accept nici un refuz.
-Ai vreun loc anume în care doreşti să fii?Sau ai din nou vreo întâlnire la care nu vrei să participi şi vrei să mă trimiţi pe mine?
-Ăă,nu.Nu am mai ieşit de foarte mult timp împreună şi mă gând…
-Da,de ieri.
-Se pare că nu ai o dispoziţie prea drăguţă.Uite cum facem…în seara asta vin la tine,dar găteşti.
-Mda,bine.Te aÅŸtept.
-Pe la 8 e bine?
-Pe la 8 atunci.
Am închis telefonul.Asta mi-a pus capac.M-am dus să fac un duş,apoi m-am băgat în pat.Vroiam să dorm puţin,numai că întâmplările din acea zi nu mă lăsau.Imagini care nu vroiam să le revăd îmi reveneau în minte.Îl uram.Acum aveam motiv.Avea să plătească pentru ce-a făcut.



Răspunsuri în acest subiect
RE: Muşcătură dulce amăruie - de DeeXD - 14-12-2009, 11:33 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Naruto] Boy, te fac o tura cu le skate? - sasusaku - xSandra 4 3.977 28-08-2013, 11:21 PM
Ultimul răspuns: Azazel
  Dulce octombrie. Mad Hatter 15 6.362 18-06-2011, 11:09 PM
Ultimul răspuns: Me†al.
  Dulce rai si scump infern **angels** 0 1.789 23-05-2011, 08:37 PM
Ultimul răspuns: **angels**
  Ultima picătură de sânge [ Nya & Metal ] Me†al. 22 11.566 26-04-2011, 11:07 AM
Ultimul răspuns: Lust.
  Elixirul vietii! Vinul dulce...[+16] Ryuu 2 2.532 12-09-2010, 03:57 PM
Ultimul răspuns: MisS.sAdiStic


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)