Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Midnight sun or twilight [Twilight]

#6
Buna!
Am citit ficul cu multa curiozitate, normal sunt Big Fan Twilight, dar curiozitatea mi s-a diminuat rapid!
Cum au spus si colege mai sus, ai multe greseli si zic eu te grabesti! Si graba strica treaba. Nu spun ca eu scriu mai bine, ca nu este asa:)) dar ceea ce am invatat este ca nu trebuie sa te grabesti...nici tu cu postatu...nici cu actiunea! Capitolul 1 nu are noima, lasand la o parte greselile de tastaree..exprimare etc! De exemplu unde ai scris:
"-Gianna sunt sigur ca aceasta este Helen ii zice Aro femeii care se afla in fata lui si careia ii tremurau incheieturile mainilor.":)) de unde stia ca il chema Aro? waw De unde stia ca ii tremurau incheieturile?
Incerca sa incetinesti un pic actiunea si sa faci totul mai clar. Scuze nu am vrut sa te jignesc in nici un caz, deoarece nici eu nu sunt mai buna, dar m-am gandi ca ar fi bine sa iti zic decat sa tac si sa te las sa faci aceasi greseala:D daca te-am suparat poti sa mi-o platesti :P
Si inca un punct unde ai cam scrantito "Avea mereu un aer care era superior fata de ceilalti. Era rece, aspru si smecher ." citeste cartile mai atent:D acum nu stiu daca ai vrut sa le schimbi personalitatile dar cei drept daca nu ai vrut aici ai gresit:P sunt mai multe dar nu stau sa le zic pe toate
[Imagine: 2e5s776.jpg]
Din focul iubirii adunam taciuni
Ce se nasc din incandescenta ploii de soare...
Unde-a ramas visul tainic de pe maini
Schitat de priviri cu-a lor patima-arzatoare?

[Imagine: k4fa84.jpg]
Noi suntem iluzii a ceea ce este muritor, iar scena este o iluzie a vieţii.
"El nu credea in nimic, cu exceptia viciului insasi si a unui zeu viu care exista pentru singurul scop de a face posibila satisfactia fata de rau."


[Imagine: chibi_2442.gif]
Emyleene, chibi-ul lui fake_fate



Răspunsuri în acest subiect
Midnight sun or twilight [Twilight] - de *Saiko* - 30-11-2009, 02:23 AM
RE: Midnight sun or twilight [Twilight] - de *Saiko* - 30-11-2009, 10:28 PM
RE: Midnight sun or twilight [Twilight] - de Ryuu - 01-12-2009, 12:57 PM
RE: Midnight sun or twilight [Twilight] - de fake_fate - 01-12-2009, 04:45 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Midnight Waltz Lucifer 10 8.750 06-01-2012, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Lucifer
  Pain and Pleasure [yaoi, +18] DeDal N. & Midnight Mistery DeDal N. 71 37.479 03-09-2011, 06:40 PM
Ultimul răspuns: AbiiShu'
  Midnight Drama Queen 23 9.941 26-08-2011, 06:34 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  [ Twilight ] - Un trandafir albastru robsten 8 6.173 06-03-2011, 11:42 AM
Ultimul răspuns: Flash


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)