Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Sugestii, idei, alea alea.

#10
Aikad is right, Fall; practic, orice amarat de crop si un brush trantit modifica o poza - teoretic, trebuie mai mult de atat ca sa si participi cu ea la un concurs.
Anyway, eu ma gandisem sa ramana o saptamana, si cum nu e musai sa inceapa luni, pot foarte bine sa pun stockul vineri. Cum majoritatea stau mai mult vineri seara, sambata si duminica la pc, au timp sa-l faca, il posteaza pana miercuri, si se voteaza pana vineri seara inclusiv, cand, din nou, e lume on care sa voteze. Daca e ok asa, maine seara poate incepe sotw-ul.
Acum, privitor la cealalta problema, o sa fie theme de acum, da mai multa libertate userilor si ramane si un criteriu de vot. Totusi, zic de pe acum ca, in cazul in care tema e vreun stock dat, nu am de gand sa aleg cine stie ce low quality stock anime insipid, doar ca sa usurez munca. Asa cum am mai spus, nu e concurs de initiere, deci sigur orice gfx-er cu ceva experienta nu o sa se bucure la un stock dull, ca de`, poa` sa castige, ci o sa vrea unul care sa impuna ceva standarde. Acum, nu spun ca stockul ales la sotw 4 a fost cea mai usoara chestie in viata pentru toata lumea, dar oferea destule posibilitati de lucru din multe puncte de vedere.
De asemenea, faza cu lyrics sau phrase poate fi o potentiala tema, dar nu ceva constant, evident.
Sa-mi spuneti daca e ok cu timpul de desfasurare, ca sa stiu daca incepem sau nu. Cya

O btw, Hall of Fame-ul e gata, il voi actualiza dupa fiecare sotw, cu numarul sotw-ului castigat, userul, tema, si sigul, ca si celelalte.



Răspunsuri în acest subiect
Sugestii, idei, alea alea. - de Tox - 12-11-2009, 09:20 PM
RE: Sugestii, idei, alea alea. - de Ryuu - 12-11-2009, 09:41 PM
RE: Sugestii, idei, alea alea. - de Teh2 - 12-11-2009, 10:00 PM
RE: Sugestii, idei, alea alea. - de Tox - 12-11-2009, 10:25 PM
RE: Sugestii, idei, alea alea. - de Nidryne - 13-11-2009, 01:50 PM
RE: Sugestii, idei, alea alea. - de Teh2 - 13-11-2009, 01:59 PM
RE: Sugestii, idei, alea alea. - de Tox - 13-11-2009, 07:41 PM
RE: Sugestii, idei, alea alea. - de Nidryne - 19-11-2009, 10:43 AM
RE: Sugestii, idei, alea alea. - de Tox - 19-11-2009, 05:42 PM
RE: Sugestii, idei, alea alea. - de nibbles - 02-08-2010, 10:04 PM
RE: Sugestii, idei, alea alea. - de Tox - 03-08-2010, 01:01 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)