Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Elite Damon

#4
Salut! Am văzut și eu titlul și m-am gândit sa trec și eu pe aici sa vad despre cei vorba.

Narezi destul de bine, și ești printre persoanele care îmbina narațiunea cu descrierea, fără a atrage atenția într-un mod negativ[sau sa sacaie].

Te rog nu mai scrie ca pe mess. Se nu e chiar bine... poți pune diacritice, dacă vrei sa fii sigura ca se va înțelege sensul corect, la un cuvânt anume(dacă nu la toata povestea).

Ce greșeli am observat: atunci când atunci când(cred ca am înțeles din prima),complt(cred ca este vorba despre cuvântul "complet"),perte,gashca,inacea(în acea),azuns,alrgare,de-atea,s-ti,lana ga,machiatiintr-un,debunavoie,simtot[tu stii mai bine cum trebuie corectate, și s-ar putea sa-mi mai fi scapat cateva, asa ca cel mai bine ar fi sa recitești înainte sa postezi un capitol pentru a corecta eventualele greșeli)

Propoziția asta nu prea mi se părea... in toate mintile: Desigur, asta parea aproape imposibil, deoarece orasul este imens, dar... nu imposibil de realizat, totusi....ma gândesc ca măcar ai putea evita repetiția[Spre exemplu: Desigur, asta părea aproape imposibil, deoarece orasul este imens, dar... nu si pentru mine....sau ceva de genu'...înțelegi tu]

In rest mi s-a părut destul de originala ideea... chiar începe în forța de la început...

Bafta în continuare, așteptăm next-ul.
See ya
Beware!!! IceCat it's always coming back!!!
Povestea mea>> Nu-mi poti lua si ultima suflare
[Imagine: button.png]



Răspunsuri în acest subiect
Elite Damon - de shiro - 31-10-2009, 07:20 PM
RE: Elite Damon - de just me - 12-07-2010, 01:44 AM
RE: Elite Damon - de Teru - 12-07-2010, 08:50 AM
RE: Elite Damon - de IceCat - 12-07-2010, 11:36 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Elite Damon shiro 35 19.867 23-01-2011, 06:58 PM
Ultimul răspuns: Addeh


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)