Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ai no kusabi

#1
Ai no kusabi, un alt anime yaoi pe care l-am vizionat de curand si m-am gandit sa fac un topic despre el5.
In mare este vorba despre planeta Amoi unde populatia era impartita in 2 categorii "mongrels" ce erau un fel de jucarii sexuale sau "animale de casa" pentru "blondies" care erau clasa sociala superioara, condusi de Jupiter. Iason, unul intre "blondies" se indragosteste de "pet"-ul sau Rikki si nu mi vrea sa se indeparteze de el desi, dupa regulile lor, acest lucru era interzis, dar Iason nu vrea sa renunte chiar si dupa discutia cu Jupiter. Rikki in acelasi timp trebuie sa aleaga dintre prietenul sau Guy si Iason.
Finalul este destul de trist, desi pe mine nu m-a sensibilizat cine stie ce, ceea ce e o noutate pentru mine21. Grafica pot spune ca este destul de slabuta, dar compenseaza povestea care, dupa parerea mea, a fost destul de interesanta. Cred ca merita vazut de fanii yaoi macar pentru poveste4
Acum sa vedem cine l-a mai vazut si ce parere are despre el.Ah..si cam ce nota i-ati da?
p.s. pentru a-l viziona gasiti torrent pe aarin :3:
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]



Răspunsuri în acest subiect
Ai no kusabi - de myuu - 14-10-2009, 10:02 PM
RE: Ai no kusabi - de AyameXx - 18-03-2010, 04:38 PM
RE: Ai no kusabi - de DeDal N. - 17-03-2011, 10:51 PM
RE: Ai no kusabi - de Satella - 27-08-2011, 08:08 PM
RE: Ai no kusabi - de YuneSugihara - 02-12-2011, 04:28 PM
RE: Ai no kusabi - de yaoi maniac - 29-03-2012, 05:13 PM
RE: Ai no kusabi - de MsCreed - 05-05-2012, 10:24 PM
RE: Ai no kusabi - de yzyy - 26-06-2014, 08:52 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)