Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Kampfer] Kampfer

#8
Kampfer....primul meu anime ecchi...
Tin minte ca acum 2 luni ma uitam pe anime.kage la bleach si rulau ca de obicei recomandarile alea in susul paginii. Toate erau interesante, insa majoritatea le vazusem, pana cand am vazut Dantalian no Shoka si Kampfer, pe care nu le mai vazusem inainte. La dantalian no shoka mi-am permis sa ii fac descrierea la Fantasy/Magic, iar la kampfer am gasit postul asta...
Ce sa zic, un anime ... interesant ...:stress:...amuzant...:stress:... si pervers. Pana sa vad asta consideram animeurile perverse o prostie, deci oarecum a fost si "revelator". Mie imi placea mult de Natsuru ca baiat, e genul meu de baiat, de ar fi fost in lumea reala as fi fost admiratoarea sa si poate si iubita (bine, incep sa delirez, nu ma bagati in seama). Akane era interesanta in forma de kampfer, foarte sexy si manuia bine pistolul, cu care facea senzatie peste tot, in forma umana insa era asa perversa...no comment. Un anime de nota 10. In concluzie, la mn kampfer intra in top 10 creca pe locu 3 sau 4, ma mai gandesc dupa ce termin kuroshitsuji.Bye :bye:
Ajutati-ma sa-mi indeplinesc visul: sa-i vad pe micutii astia adulti! Tot ce trebuie sa faceti e sa dati click!
[Imagine: r6KlR.png] [Imagine: IZpPm.gif] [Imagine: MRb1Z.gif] [Imagine: Z8Pjv.gif]



Răspunsuri în acest subiect
Kampfer - de hikari marina - 02-10-2009, 09:25 PM
RE: Kämpfer - de Kayura - 02-10-2009, 10:42 PM
RE: Kämpfer - de nolazy - 13-10-2009, 03:01 PM
RE: Kämpfer - de gothic_yumi - 31-08-2011, 04:36 PM
RE: Kämpfer - de Liar - 28-12-2011, 02:01 PM
RE: Kämpfer - de Addeh - 31-12-2011, 03:22 AM
RE: Kämpfer - de Rain - 31-12-2011, 02:32 PM
RE: Kämpfer - de DarkAngeI - 31-03-2012, 11:08 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)