Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Cu cine vreti sa ramana Sakura?
Sasuke
81.33%
61 81.33%
Gaara
14.67%
11 14.67%
Sai
4.00%
3 4.00%
Total 75 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Viata de cartier[hentai]

#14
(17-12-2009, 02:27 PM)Exotic Dream A scris: Ok tuturor, am de facut un anunt. O sa pun nextu azi, maine oricum cel tarziu saptamana asta. promit. Voi incerca sa il fac mai lung pentru ca am idei in cap da trebuie sa imi fac ordine prin minte.

~Marry-Chan~ sincer nu stiu ce rost a avut sa mai copiezi odata capitolul ca nu vad la el nici o corectare nimic sau daca ai facut scuze dar nu prea vad mai ales ca am zapada in ochi inca. App daca coresctezi, scrie capitolul normal si numai corecturile cu bold.:)) Oricum multumesc de comentariu si daca te-a deranjat ceva la comentariul meu de la ficul tau imi pare rau. Sincer. Ma luat un baiat la 11 metri ca de ce te-am facut sa renunti la el, ei bine sincer nu vreau sa vad ca renunti.[posturi unite]


Capitolul 6

Am dat din cap negativ si l-am invitat sa intre in sufragerie. Brunetul se aseza pe canapea si privi in jur. Eu am mers in bucatarie si am pregatit un ceai cald, pentru ca era inghetat de la vantul care se lovea de corpul lui cand mergea cu motocicleta. In casa era cald si bine de aceea ramase in tricoul alb pe care il purta. In timp ce pun apa cu pliculetele de ceai pe aragaz, ma sprijin de peretele in forma de bar si il intreb :
-Si ce s-a intamplat cu Karin ?
-Nu stiu ce are. De azi dimineata se poarte ciudat. [ virgula si continui cu litera mica ] Imi spune in timp ce se uita la foile ce erau imprastiate pe masuta de sticla. Dar tu ce faceai ?
-Pai, lucram putin prin atelier. I-am terminat motocicleta lui Gaara si am mai pierdut timpul pe acolo. Se uita la mine zambind apoi ma intreba daca nu vreau sa mergem la bazinul de la periferia micului cartier. Incep sa rad iar Sasuke se uita mirat la mine.
-De ce sa mergem acolo cand am aici bazin ? il intreb si face ochii mari. Opresc focul care incalzea apa si il iau de mana pe brunet iesind cu el afara. Acesta ramase pur si simplu uimit. Se uita la mine si eu ridic din umeri plictisita si ii spun ca ma duc sa imi iau un costul costumul de baie pe mine, sa intre in apa. Ce era bine la casa mea ? Era luxoasa si in acelasi timp si ferita de ochii lumii, mai ales ca era pe malul apei. Da... m-am mutat de[spatiu]curand.
Urc sus la etaj si cotrobai prin dulap pana gasesc un constum costum de baie care sa imi placa. Intr-un sfarsit, am gasit un costum [ repetie la cuvantul costum...inlocuieste cu altceva :-? mie una nu'mi place ca se repeta ] sa imi placa. Era de la faimoasa casa de moda Victoria’s secrets. Negru, format din doua parti unite in fata. Ies din camera si cobor repid rapid scarile acoperite cu parchet si ies la piscina. Sasuke ma astepta afara. Purta un slip cu talie joasa foarte sexy. Cand ma vazu, ma prinse de mijloc si ma saruta apasat. Limba lui dulce se plimba prin gura mea linistita[virgula] in timp ce mainile sale la [ banuiesc ca era ma in loc de la ] prinsera de bazin si ma luasera in brate. Merge pana langa piscina si sare cu mine in brate in apa curata si cristalina, calduta. Imi da drumul si inot pana la mijlocul bazinului unde era apa mai mare. Ma las in jos si ies din apa cu capul. Si incep sa cant :

Nici nu ma saluti si deja vrei sa ma...
Sa m-arunc in bratele tale
Spui ca ma iubesti, spui ca sunt frumoasa
Ca-i tarziu si esti singur acasa
Spune-mi cine te-a-nvatat ca iubirea-i usoara
Vad ca vrei neaparat sa ma ai
Dar nu diseara

Vazandu-mi jocul incepe sa cante cu mine :

Ce vrei sa spui ca sunt golan..ai grija
Ca s-ajungi la mine acasa stii ca-ti trebuie viza
Draga ...domnisoara....nu te vreau din prima seara
Jur..intentiile mele sunt de-o sinceritate rara
hmm..si nu glumesc esti buna
Nu te vreau o seara, te vreau o-ntreaga saptamana
Madmoaselle..te vreau si nu-nteleg de ce
aa...cum ziceai ca te cheama
Sasuke...enchante
Monseur..am o sugestie pentru tine
Lasa vraja pentru altele danseaza langa mine
Stii ca...baby...nu-s o femeie usoara
Am 53 de kg calitate superioara
Gusta, si-ai sa vezi, imbuteliata in ' 84
Vrei sa spui ca daca te gust ma-mbat ca dracu
Garantat, fii sigur, ai sa cazi pe spate
Imi doresc sa fiu cu tine dar insa nu din prima noapte.

La sfarsit am inceput amandoi sa radem si sa ne stropim. Am inghitit ceva apa la fel si el. Am ras, discutat, sarutat si cand ne-am saturat am iesit din apa. [ ai reptat cuvantul apa si nu stiu, dar mie nu imi place sa se repte un cuvant chiar daca nu e in aceeasi propozitie, pe mine ma deranjeaza ] Mi-am luat pe mine un halat pufos[ virgula ] la fel si el [ virgula ] apoi am mers amandoi in casa si am baut ceai si ne-am uitat la televizor.

Sasuke : Sakura doarme cu capul pe umarul meu asa ca o iau in brate sa o duc in camera si imi amintesc ca azi [ virgula ] cand eram la scoala au fost niste oameni sa ii mute hainele in casa asta noua si nu stiam unde era dormitorul tinerei. Urc cu ea pana la etaj si intru intr-o camera. Se pare ca am nimerit-o. Camera [ again repetie, dar de data asta la cuvantul camera ]era luxoasa la fel ca si celelalte incaperi din casa. Dormitorul tinerei avea doar un perete, cel ce era catre casa, in rest sticla. In dreapta, era o canapea cu pernute galbene asezate la rand. In stanga[ virgula ] patul tinerei. Lemnul din care era facut era exact la fel ca si cel de jos. Patul era moale, acoperit cu un cearsaf galben si la cap avea perne. In cele patru colturi ale patului [ repetitie la cuvantul pat XD ] erau masute de lemn si niste rame in spatele lor, unde stateau perdelele roz. Se pare ca patul putea si fi ferit de soare cu acele perdele putin transparente de culoare rozalie. Pe cele doua masute din colturile din fata erau doua plasme mai mici. Mai avea la capatul canapelei si un telescop auriu foarte dragut.
O las pe tanara pe pat si o invelesc. Ies pe balcon si o briza calda ce venea dinspre ocean se lovi de mine, provocandu-mi fiori pe sira spinarii. Balconul era mare, avea vedere spre ocean si bineinteles spre piscina. Se vedea de la o posta ca fata asta a crescut numai in puf si asa urma sa fie si in continuare.



Casa Sakurei : http://www.subtire.com/wp-content/upload.../ron22.JPG
Si aici aveti cateva din locurile din casa : http://images.google.ro/imgres?imgurl=ht...mQP5iKXSCA
Costumul Sakurei : http://3.bp.blogspot.com/_tAVfWQBRKTA/Sj...etalic.jpg

Sper ca va placut capitolul si astept comentarii.>:D<


Deci, vreau sa zic ca ti-am citit toate capitolele, desi nu am comentat si imi place mult ficul tau.
Partea buna : hmm...ai o imaginatie bogata, un vocabular dezvoltat, legi ca lumea propozitiile si nu uiti sa pui punct la sfarsit. Imi place sa te straduiesti sa faci capitolele mult mai bune decat cele anterioare, iar asta dovedeste ca tu respecti criticile celor care comenteaza ficul tau.
Parti rele...pai nu am ce sa mai zic :-? ai uitat tu niste virgulite pe acolo si ai avut niste repetitii ale unor cuvinte, dar totul e in regula. Eh, ai scris si gresit cuvantul rapid si in loc de ma ai scris la, iar in loc de fi, ai scris si. Nu am de ce zic mai rau de atat. Te-ai descurcat bine la capitolul asta si nu stiu de ce, dar mi-a placut mai mult decat celelalte.

P.S. : Cantecul a fost misto :))

Succes la urmatorul capitol >:D<
[Imagine: cats-7.jpg]



Răspunsuri în acest subiect
Viata de cartier[hentai] - de Shadow. - 01-10-2009, 08:47 PM
RE: Viata de cartier - de Shadow. - 02-10-2009, 07:10 PM
RE: Viata de cartier - de ellamanu - 02-10-2009, 07:22 PM
RE: Viata de cartier - de Minnie - 04-10-2009, 09:25 PM
RE: Viata de cartier - de Shadow. - 05-10-2009, 07:25 PM
RE: Viata de cartier - de Minnie - 05-10-2009, 08:07 PM
RE: [naruto][hentai]Viata de cartier - de Shadow. - 29-10-2009, 09:52 PM
RE: [naruto][hentai]Viata de cartier - de &quot;~Setsuna~Noelle~&quot; - 09-11-2009, 02:22 AM
RE: [naruto][hentai]Viata de cartier - de Shadow. - 13-11-2009, 07:47 PM
RE: [naruto][hentai]Viata de cartier - de Jigoku - 14-11-2009, 12:24 AM
RE: Viata de cartier[hentai] - de Shadow. - 17-12-2009, 02:27 PM
RE: Viata de cartier[hentai] - de Miyuki - 17-12-2009, 03:42 PM
RE: Viata de cartier[hentai] - de Suki - 22-01-2010, 07:42 PM
RE: Viata de cartier[hentai] - de Miauu - 23-01-2010, 01:11 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Iubire de cartier Beatrix LaVey 108 59.651 06-07-2013, 10:10 PM
Ultimul răspuns: Loli Ari
  Iubire de cartier ▌▒ Zยzzααα ▒▌ 12 7.591 25-10-2010, 08:28 PM
Ultimul răspuns: _Andreea_
  Viata Madalinei [hentai] Yaku-chin 9 5.220 10-05-2009, 01:31 AM
Ultimul răspuns: Mabel


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)