Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

It smells like coffee [yaoi]

#6
Hellow girl! Na ca am ajuns si eu pe aci...dupa multe incercari.
Cap I
Ai un fel de a scrie foarte linistit si usor de inteles, si ai stiu ce sa pui in evidenta la Alex pentru a intelege cam ce fel de persoana este si cum gandeste. Dupa cate am obs este mai easy going si cand ii sar capacele ii sar:)) Sora lui, mmm nu stiu e in ceata, mai astept sa vad cam cum este ea ca personaj si ce rol va avea ea in acesta poveste. Intalnirea de la magazin a fost placuta, nu cu ditamai tam tam , ci mai normala din viata d zi cu zi, si chiar sweet.

Cap II

Ei bine aici am putut sa il inteleg chiar mai bine, si a interactionat mai mult cu sora sa. am inteles mai bine care era relatia lor cu tatal lor...deci Vy este o cheltioare innascuta noi bene:))
Nu am vazut greseli, decat ce sa zis deja. Nu prea am ce sa zic decat ca astept sa vad ce se intampla :X:X:X molt noroc and hury up:D
[Imagine: 2e5s776.jpg]
Din focul iubirii adunam taciuni
Ce se nasc din incandescenta ploii de soare...
Unde-a ramas visul tainic de pe maini
Schitat de priviri cu-a lor patima-arzatoare?

[Imagine: k4fa84.jpg]
Noi suntem iluzii a ceea ce este muritor, iar scena este o iluzie a vieţii.
"El nu credea in nimic, cu exceptia viciului insasi si a unui zeu viu care exista pentru singurul scop de a face posibila satisfactia fata de rau."


[Imagine: chibi_2442.gif]
Emyleene, chibi-ul lui fake_fate



Răspunsuri în acest subiect
It smells like coffee [yaoi] - de Jollye - 01-10-2009, 05:16 PM
RE: It smells like coffee [yaoi] By Jollye and Shuu. - de ellamanu - 01-10-2009, 07:00 PM
RE: It smells like coffee [yaoi] By Jollye and Shuu. - de fake_fate - 24-10-2009, 02:06 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)