Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Dumi's GFX :]

#6
Nr. 1 -- Hmm... Să zicem că background-ul e drăguţ, dar nu prea îmi place cum se vede scrisul şi parcă personajul nu se vede prea bine pe bkgr. Cred că e prea aglomerat.
Nr. 2 -- Foarte drăguţ. Lucrarea asta e foarte reuşită. Îmi place cum e aranjată. Hmm, nu mi se pare aglomerată. Se vede foarte drăguţ.
Nr. 3 -- Este drăguţ, dar nu mă atrage chiar atât de tare. Are tot aspect aglomerat : - ?
Nr . 4 -- Are şi de ce să fie semnătura ta preferată. Este foarte drăguţ lucrată şi ordonată. Îmi place cum ai pus textul, se vede foarte bine. Personajul se încadrează bine, îmi plac efectele şi culorile. Blue <3. Şi mesajul transmis e foarte drăguţ. Îmi place şi cum te-ai semnat.
Nr. 5 -- Cel mai mult îmi place semnătura asta. E pur şi simplu prea drăguţă şi atât de bine lucrată. Atât de ordonată. Ador culorile şi personajul. Şi textul îmi place cum l-ai pus. Inclusiv cum te-ai semnat. Se vede foarte bine. Efecte trăznet, ah şi îmi place border-ul.
Wall -- hmm.. Personajul nu se vede prea bine pus pe background, parcă nu se integrează, parcă nu se potrivesc. Îmi place partea de sus, dar are totuşi un aspect prea.. Ireal care nu se completează. I mean, personajul parcă nu se combină cum trebuie cu background-ul. Dar este drăguţ =)


AÅŸtept ÅŸi altele * hugs*



Răspunsuri în acest subiect
Dumi's GFX :] - de Dumi - 25-09-2009, 06:46 PM
RE: Dumi's GFX :] - de Alysu - 25-09-2009, 10:32 PM
RE: Dumi's GFX :] - de Dumi - 19-10-2009, 07:19 PM
RE: Dumi's GFX :] - de Teh2 - 19-10-2009, 07:54 PM
RE: Dumi's GFX :] - de Dumi - 12-12-2009, 11:47 PM
RE: Dumi's GFX :] - de Teh2 - 13-12-2009, 03:35 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)