Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Money vs. Love +18

#10
Doamnelor si domnilor, in primul rand mersi pentru comenturi. Acuma, ca am facut o vizita bunului meu prieten Naruto si am facut mortal kombat cu Orochimaru, dragutul de Deidara, m-a aduc pana acasa sa posteze partea a doua din capitolul cinci. Abracadabra, Hei Orochimaru! Ce faci cu periuta mea de dinti? A, nu, s-a spalat nenorocitul cu ea pe picioare
Revenirea in simţuri si apelul
Partea II-a

Sasuke: Eram in camera ei, amândoi trântiţi pe patul dublu, cu lenjerie roşie-sângerie, care mă excita peste măsura. Scap de rochia ei si mana mea jucăuşa, se plimba peste corpul ei, dat de la mama natura. Sakura îmi desface, nasturi de la camasa, dar pe ultimi doi, mi rupe si îmi da jos, camasa, arucand-o prin camera. Limba ei, făcea cercuri, peste muşchi mei sau lini, parca ar fi urmărit frişca invizibila de pe trupul meu. Se pune peste mine si mă desface la pantaloni si mi da jos, la fel si boxeri. Mana ei, jucăuşa, se juca cu ”Jerry”, in timp ce buzele ei, erau supte, muscate si mângâiate de ale mele. Fata asta ştia ce-si dorea un bărbat ca mine. O trântesc pe spate si ii dau jos bikini, de fapt, ii rup, fara nici o problema si ii îndepărtez picioarele. Încep sa-i ling si sa mă joc cu ”vizuina” ei. Limba mea o lingea si se baga in interior, facand-o sa geamă de plăcere. Îmi retrag limba si bag in ea aratatorul si degetul mijlociu in ea si încep sa-i mişc, in fata-spate.
- Sasuke… eşti… un… au, tipa scurt când o muşc puţin enervat de sfârc.
Nu suportam ca cineva, sa-mi spună, ca sunt bun la pat, ca hello, sunt doar tanar, care este atrăgător si nu am nimic in plus sau in minus, fata de ceilalţi barbati. Cu excepţia puterilor, dar in rest nimic. Mă simte puţin tensionat si îmi ia din mana căciulita si îl acoperă ea pe ”Jerry” si mă săruta apăsat pe buze. O prind de gat si adâncesc sărutul. Limbile noastre moi se luptau si duelau, dar nici una nu se lăsa. O întind pe spate si ii îndepărtez picioarele. Îl potrivesc pe ”Jerry” si mă împing in ea. Cum era de aşteptat, ca fata aceasta numai era virgina de mult. Când am pătruns-o, isi arcui spatele de durere, dar se lăsa la loc, după ce începu sa simtă plăcerea. Făceam miscari de du-te-vino, intr-un ritm mai calm. Se lovea in interiorul ei, mângâindu-l si producându-i furnicături, ce nu pot face oricare bărbat. O prind de spate si o trag in braţele mele, facand-o sa facă miscari de sus-jos. Sâni săreau in sus si in jos, pana am prins-o de mijloc si am obligat-o a stea pe loc. Buzele mele se repeziră asupra sânilor si am început sa-i sărut, sa-i muşc uşor sau sa le sug sfârcurile, lacom si posesiv. Parca nu vroiam s-o împart cu nimeni. După ce mă satur de acest joc, o întorc cu spatele, la mine in poala. A început sa-si mişte soldul si eu, fiind un neastâmpărat in pat, încep cu aratatorul, sa-i hartui uşor ”vizuina”, facand-o sa-si dea capul pe spate si sa scoată un geamăt adânc. Parul roz, căzu ca o perdea, pe spatele meu, după ce mă biciui uşor peste fata. In cep sa-i pup gatul, si îl muşc, lăsându-i o urma roşie pe pielea puţin alba. O împing in fata si Sakura pica pe burta. Încep sa-i mângâi coapsele si fesele, pupându-i o coapsa si muşcând-o de fesa curului. Apoi încep sa-i pup fiecare vertebra, ligandu-i uşor omoplaţi. Ii depărtez picioarele si o pătrund pe la spate. Rozalia ţinea in braţe, o perna, dar eu, am apucat capătul de lemn al patului, ca sprijin si am început sa mă împing cu putere in rozalie. Când am simţit ca trebuie sa vina, am pătruns-o cu putere si apoi mi-am îngropat fata.
Corpurile noastre, erau acoperite cu un strat de transpiraţie subţire, subţire si lipicioasa. Mă ridic de pe ea si mă duc la baie. Arunc căciulita, in WC si apoi mă privesc in oglinda. Niciodată nu am mai făcut sex la prima întâlnire, dar nu a glumit ca îmi v-a oferi aventura vieţi mele. Chiar se pricepea la sex. Vin din nou in camera si o vad pe Sakura, cu o cupa de îngheţata, de ciocolata, cu frişca si in vârf trona o căpşuna. Îmi iau boxeri pe mine, ca ea, purta camasa, doar de forma, ca se vedeau o parte din sani si ”vizuina”. I-au îngheţata si mă aşez pe pat langa ea. Începeam sa ne jucam, prin a ne mânji uşor cu frişca, dar ne potolim, când rămânem fara frişca. Mănânc îngheţata, dar simt cum mă cuprinde o stare de oboseala brusca si ochii îmi devin din ce in ce mai greu. O aud pe Sakura, cum vorbea, pe fundal, dar mă scufund intr-un somn adânc…

Sakura: Dormea ca un copil mic. Era atât de dulce. Îl aşez mai comod in pat si îl acopăr. Ino, ai avut dreptate ca este bun la pat. Am intrat in baie si am făcut un dus rapid si relaxant. După ce mă şterg si îmi iau pe mine o rochie roz, cu decolteu, cam adânc. In picioare nişte sandale, cu toc-cui, negre cu roşi. Îmi iau nişte bijuterii din aur, si îmi fac parul in coada, dar împletita. Trec pe langa pat si vad, ca Sasuke, dormea dus, fara probleme. Intru in sufragerie si iau telefonul si mă duc in balcon, unde m-am aşezat pe un fotoliu si formez un număr.
Telefonul suna intr-o vila cu mai multe etaje, ca părea, mai multe casute mici, puse toate împreuna. Avea piscina, garaj, intr-un cuvânt o vila de vis. Intr-o camera cu laminate de culoarea nisipului ud, si cu pereţi de culoarea caisei, se auzi sunetul unul telefon. In camera, intra o tânăra de 23 de ani. Parul blond, era prins intr-o coafura complicata. Ochii albaştri, machiaţi cu fard albastru, căutau telefonul. Purta o ţinuta albastra, foarte sexy. In picioare, avea nişte ciorapi albaştri, lung pana aproape de fusta. In picioare avea nişte sandale albastre, cu toc cui. Lua telefonul si spuse un „alo” plictisit.
- Ino, daca eşti grăbita, ai putea pleca fain frumos la c**vari tai, am spus supărata, facand-o sa privească un pic in spate, pentru a fi sigura, ca nu cumva sunt in uşa.
- Sakura?! Tu trăieşti? Mă întreba, uimita, aşezându-se pe patul dublu cu lenjerie din satin, argintiu-verzui, cu modele arginti. Avea suportul din lemn de abanos.
- Normal ca trăiesc, blond-o. Tu unde eşti acum? O întreb, ca sa fiu sigura, ca nu mă aude Gaara.
- In camera mea, îmi răspunse si se uita la masa de machiaj, apoi la dulapul cu oglinda, din lemn de abanos.
- Băiatul acela Sasuke Uchiha, despre care ai spus, ca este divin la pat…
- A, nu-mi spune, ca l-a ucis scrântita aia de Manuela.
- Nu, blonda in gura, nu l-a ucis. M-am f**ut eu, mai înainte cu el…
- Si l-ai ucis. Tu eşti chiar o idioata Sakura. Tu nu şti cum sa joci cu băieţi…
- Daca mai mă întrerupi, iţi rup capul prin telefon, t*rfa blonda ce eşti! Bun acum ca numai mă întrerupi, eu am sa mă joc cu el si cu sentimentele lui, apoi îl voi ucide, încet si chinuitor, rad diabolica si sadica.
- Poate vei ajunge sa te indragostesti de el. Sa te vad atunci cum vei face acest lucru si Sakura, Gaara, îl vrea mort pana la sfârşitul luni Mai. Ai grija ce faci gagica. Eu trebuie sa plec la o petrecere cu Gaara. Pa-pa, gagica, îmi mai spuse Ino si închise telefonul.
Se ridica de pe pat si ieşi din camera. Cobora nişte scări de marmura si la scara o aştepta un bărbat de 27 de ani. Parul roşcat-sângeriu, puţin ciufulit, ii stătea bine. Purta o camasa neagra, descheiata la toţi nasturi, arătându-si abdomenul bine-făcut, cu muşchi, ce se încordau la fiecare mişcare. Purta o pereche de blugi, cu curea din pilele maronie. La gat avea o plăcuta de armata cu un scris pe ea. In picioare avea nişte adidasi negri. O săruta pe blonda pe buze si au plecat spre o discoteca.
Mă uit la telefon, perplexa. Cum adică Gaara îl vrea mort pana la sfârşitul luni? El nu ştie, cat de greu este sa faci un băiat sa-ti mănânce din palma. Oftez si îl sun pe Vlad, spunându-i ce sa cumpere, pentru a pregăti un mic dejun delicios. După aceea, închid telefonul. Îl duc înapoi in sufragerie si merg pana in dormitor, dar cu grija, sa nu-l trezesc pe Sasuke, care dormea, ca un bebeluş. Iau un sal negru, din lâna si îl sărut pe buze, gustându-le. Băiatul acesta era un zeu al aşternuturilor si al preludiurilor. Un tigru in pat si un expert in arta sexului. Mama, mereu mi-am dorit sa simt, ca l-as vrea in fiecare noapte sa-l simt in interiorul meu si in fiecare zi, buzele, peste ale mele. După sărut, acesta mormăi ceva si se întoarse pe cealaltă parte. Am zâmbit, ca i-am doza dubla de somnifere, acum puteam, sa-l ucid. I-au un pistol din noptiera si trag piedica. Îl îndrept spre capul sau, dar mana mea refuza sa apese trăgaciul si sa elibereze glonţul. Nu îl voi omori acum, dar îl voi lichida pana la sfârşitul luni. Ascund pistolul si mă duc pe balcon. Soarele se ducea la culcare, lăsând loc, surori lui cele mici, luna, împreuna cu alaiul de stele nemuritoare, reci si secretoare. Doamne, ajuta-mă sa duc la sfârşit aceasta misiune si apoi voi renunţa la tot, dar bani sunt o ispita foarte mare, pe care o aleg întotdeauna. Ca bani aduc fericirea si o întreţin…

Poze: Pozele care nu au scris sunt hentai cu Sasuke si Sakura
http://media.photobucket.com/image/sasus...g.jpg?o=11
http://media.photobucket.com/image/sasus...y.jpg?o=20
http://media.photobucket.com/image/sasus...6.jpg?o=40
http://media.photobucket.com/image/sasus...x.jpg?o=55
http://www.amafashion.ro/uploads/produse...1-1-xl.jpg - rochia cu care s-a imbracat Sakura, dupa ce a adormit Sasuke
http://194.88.148.107/79/e2/68/0a/sandi4.jpg - sandalele ei.
http://luxestate.photonhost.com/files/11...676994.jpg - vila lui Gaara
http://www.mobilasimex.ro/product_images...rmitor.jpg - camera lui Ino Yamanaka
http://data0.eklablog.fr/hinata/mod_article339266_1.jpg - Ino Yamanaka, ignorati sortul si stropitoarea
http://www.infomariaj.ro/foto/Coafura-nu...asa-17.jpg - coafura lui Ino
http://media.photobucket.com/image/sexy%...hikami.jpg - Gaara imbracat pentru petrecere.

Melodia a lui Sasuke si a Sakurei :
http://www.youtube.com/watch?v=8MPfbDTnQAY
Pe langa observatile de rigoare, as vrea sa stiu, daca va plac pozele si mel :D Multumesc anticipat

Nu stiu cand o sa mai postez, ca voi merge si la olimpiada de romana :D



Răspunsuri în acest subiect
Money vs. Love +18 - de ellamanu - 20-09-2009, 03:34 AM
RE: [SasuSaku] Money vs. Love +18 - de Alexi - 20-09-2009, 09:20 AM
RE: [SasuSaku] Money vs. Love +18 - de ellamanu - 20-09-2009, 06:40 PM
RE: [SasuSaku] Money vs. Love +18 - de A'Svear - 20-09-2009, 09:19 PM
RE: [SasuSaku] Money vs. Love +18 - de ellamanu - 21-09-2009, 10:29 PM
RE: [SasuSaku] Money vs. Love +18 - de ellamanu - 22-09-2009, 10:56 PM
RE: [SasuSaku] Money vs. Love +18 - de Alexi - 23-09-2009, 06:26 PM
RE: [SasuSaku] Money vs. Love +18 - de ellamanu - 25-09-2009, 08:25 PM
RE: [SasuSaku] Money vs. Love +18 - de ellamanu - 27-09-2009, 11:00 AM
RE: [SasuSaku] Money vs. Love +18 - de D@n@ - 27-09-2009, 12:13 PM
RE: [SasuSaku] Money vs. Love +18 - de ellamanu - 29-09-2009, 10:09 PM
RE: [SasuSaku] Money vs. Love +18 - de DeathRebel - 30-09-2009, 02:54 PM
RE: [SasuSaku] Money vs. Love +18 - de Shadow. - 30-09-2009, 08:53 PM
RE: [SasuSaku] Money vs. Love +18 - de ellamanu - 30-09-2009, 09:53 PM
RE: [SasuSaku] Money vs. Love +18 - de Alexi - 02-10-2009, 04:46 PM
RE: [SasuSaku] Money vs. Love +18 - de ellamanu - 04-10-2009, 10:00 PM
RE: [SasuSaku] Money vs. Love +18 - de morfo - 04-10-2009, 10:21 PM
RE: [SasuSaku] Money vs. Love +18 - de ellamanu - 09-10-2009, 09:05 PM
RE: [SasuSaku] Money vs. Love +18 - de ellamanu - 17-10-2009, 07:00 PM
RE: [naruto]Money vs. Love +18 - de ellamanu - 24-10-2009, 04:52 PM
RE: [naruto]Money vs. Love +18 - de ellamanu - 08-11-2009, 02:00 AM
RE: [naruto]Money vs. Love +18 - de Whisper - 08-11-2009, 06:33 PM
RE: [naruto]Money vs. Love +18 - de "~Setsuna~Noelle~" - 08-11-2009, 08:24 PM
RE: [naruto]Money vs. Love +18 - de ellamanu - 15-11-2009, 08:21 PM
RE: [naruto]Money vs. Love +18 - de Angel~Of~Dark - 15-11-2009, 08:37 PM
RE: [naruto]Money vs. Love +18 - de Alexi - 15-11-2009, 08:42 PM
RE: Money vs. Love +18 - de ellamanu - 29-11-2009, 12:25 PM
RE: Money vs. Love +18 - de Erina Ozaki - 29-11-2009, 07:11 PM
RE: Money vs. Love +18 - de Isa-chan - 04-12-2009, 03:12 PM
RE: Money vs. Love +18 - de ellamanu - 16-12-2009, 07:03 PM
RE: Money vs. Love +18 - de ellamanu - 29-12-2009, 03:33 PM
RE: Money vs. Love +18 - de Miauu - 04-01-2010, 12:21 AM
RE: Money vs. Love +18 - de ellamanu - 23-01-2010, 12:59 AM
RE: Money vs. Love +18 - de Miauu - 23-01-2010, 11:31 AM
RE: Money vs. Love +18 - de Bambilici - 23-01-2010, 12:56 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  MoneY.vS.LoVe +18 Surpriza 6 4.328 19-05-2011, 11:12 AM
Ultimul răspuns: Flash
  More than money [yaoi] Mitsukai Yoru 21 13.000 08-06-2009, 07:19 PM
Ultimul răspuns: myuu


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)