Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

CLAMP

#5
CLAMP s-a intors !Dupa un an de asteptari in sfarsit a aparut noul lor proiect,Gate 7(sau cel putin abea acum s-au trezit scanlatorii sa-l posteze).Deocamdata e in faza de oneshot si din cate se vede mai dureaza pana va aparea si continuarea(tr pus la punct plot-ul....plus ca XXXHolic si Kobato sunt inca ongoing) dar,anyway, in sfarsit cv nou!In mod surprinzator pana la momentul de fata sunt numai personaje noi(daca nu ma insala memoria...).Takamoto-kun e simpatic rau.E atat de zapacit incat imi aduce aminte de Kobato.Iar Hana-chan e adorabila!Din primul capitol...nu intelegi nimic(plot ambiguu rau...tipic Clamp).Dar am mari asteptari.Poate vor mai da niste lamuriri referitoare la celalalte serii.(in interviul in care au facut cunoscut proiectul "Gate 7" li s-au adresat intrebari referitoare la serii gen CCS,TRC si au zis ca vom afla in urmatoarele lucrari)Can't wait to see what's next!(this will be interesting :yes: )
Of course I'm weird.If I wasn't weird, you'd be weird and I'd be out of job:yes:



Răspunsuri în acest subiect
CLAMP - de Zvingli - 16-03-2008, 10:33 AM
RE: CLAMP - de dawn - 01-04-2008, 02:12 AM
RE: CLAMP - de noname... - 10-10-2010, 09:55 PM
RE: CLAMP - de Agrona - 24-10-2010, 02:25 PM
RE: CLAMP - de noname... - 14-11-2010, 05:19 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)