Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

For you...

#31
dupa ce mi-am ispasit cuminte pedeapsa :D
Am venit cu nextul - am scapat pentru buna-purtare :D app 3 comenturi si aveti nextul

Capitolul 12

Stateam si imi cam beleam ochii la tanara din fata mea. Sakura?! Fiinta asta era slaba, mai ceva ca un schelet si trasa la fata. Ochii verzi-sclipitori, ii avea ingropati adanc in orbite, parca ar fi un mort-viu. Doamne ce am facut? Oftez o data si ii zambesc usor si vreau s-o mangai pe fata. Rozalia imi prinse mana si imi dadu o palma peste obraz de mi-a intors fata si mi-a inrosit obraz. Au! De cand a devenit asa puternica?
- Ce dracu cauti aici, nenorocitule, idiotule, tampitule si cretinule? Tipa cat o tinea plamani si ma lovi in piept cu pumni.
- Sakura calmeaza-te, ii spun si i-am prins mainile si am impins-o in apartament.
Trantesc usa cu piciorul si i-am dat drumul la maini tinerei si m-am dus in bucatarie. Am luat un prosop si mi-am pus compresa cu apa rece pe obraz, pentru a-mi trece. Privirea ei ma sageta si ma lovea cu fulgere ucigase. Ma asez pe un scaun din bucatarie si o privesc pe tanara. Cand dracu a mancat ultima data? Acum un an? Doi? Trei? In fine. Aceasta vru sa deschida gura sa spuna ceva, dar melodia mea de la mobil o opri. Imi scot mobilul si ii resping apelul, fara sa ma uit la numar. Inchid de tot si il arunc pe masuta rotunda fara sa-mi pese, ca isi v-a da de pamant.
- Acum putem vorbi linistiti, cheri, spun, privind-o atent.
- Noi nu avem ce sa ne vorbim. Te rog sa ies afara din apartamentul meu, spuse apasat, aratand ca este nervoasa.
- Nu-i apartamentul tau, este al nostru, cheri. Na jumatate. Eu iau dormitorul si sufrageria si tie iti dau baia si bucataria, mai ales ca ai nevoie de bucatarie. Esti slaba mai ceva ca un schelet. Nu-mi spune ca nu ai mancat de cand am plecat.
- Bravo! Esti inteligent, Gaara. Daca esti asa de inteligent, de ce nu mi-ai scris? E-mail, ca imi sti adresa de net sau o scrisoare? Nu cred ca te durea degetele sa scri, dar atunci ce zici de un telefon? Un telefon amarat puteai si tu sa dai in tot acest an! Sti ce? Nici numai vreau sa aud de tine! Dispari!
- Dar tie nici nu ti-a pasat de mine! Tip nervos, ridicandu-ma in picioare si ma apropri amenintator de ea. Daca ma iubeai atat de mult, macar tu sa ma fi sunat si nu Naruto, care sa-mi spuna, ca arati ca baba cloanta! Si vad ca este adevarat...
M-am intrerupt, cand am primit o a doua palma, tot peste acelasi obraz. Imi las privirea in jos si oftez resemnat si o imbratisez. Sakura incepe sa ma loveasca cu pumni in piept si sa tipe sa-i dau drumul. Ii spun ca imi pare rau pentru ce am parasit-o in ultimul hal posibil si ca ma uraste. Aceasta incepu sa tipe, ca nu da nimic pe scuzele mele de doi bani si sunt idiot si cretin si lista poate continua. Dupa ce s-a mai potolin, am intrebat-o daca are un nou iubit si atunci, aud suneria de la usa si ii dau drumul Sakurei si ma duc sa raspund. Numai ma uit pe vizor si cand deschid usa... supriza. Kiba era in prag, imbracat cu o geaca de iarna, neagra si niste blugi, cam toti rupti si adidasi. Parul il avea facut tepi. Acesta cand ma vazu, ii pica fata de un metru si jumatate in jos. De fapt ramase cu gura cascata ca la dentist.
- Inchide gura, Inuzuka ca intra musca, spun in bataie de joc si ii inchid gura, dandu-i una sub barbie.
- Gaara?! Exclama acesta surprins si socat de aparitia mea in peisaj.
- Ce? Trebuia sa fiu mort cumva si eu nu stiu? Ciudat ca Moartea nu a venit pe la mine, sa ma instiinteze, dar iata-ma inapoi in carne si oase sau s-o spun dans la chair, de chien et de merde de chien que vous(1), spun eu nervos.
- Puis-je etre la merde de chien, mais pas comme une plus-value fucking et pervertir insatiable apres les rapports sexuels(2), marai satenul, enervandu-ma peste masura.
Ridic pumnul sa-i ii dau una sa ma tina minte, dar Sakura se baga intre noi. Am lasat mana in jos, de frica sa nu o lovesc pe Sakura. Aceasta il expedie rapid cu conditia ca vor vorbi alta data si a inchis usa. Acest lucru ma cam enerva. Deja s-a culcat cu Kiba si de aceea ma respinge. Eram invidios pe acesta, ca a simtit-o sub el vibrand si cum se misca, sub corpul sau. O iau pe tanara pe unul dintre umeri si o duc in dormitor. O trantesc pe pat si ma pun peste ea. Era timp sa o recuperez. Incep sa-i gust pielea dulce a gatului, in timp ce mainile mele, se strecurasera sub bluza ei de pijama si au inceput s-o ridice. Rozalia se zbatea si ma lovea cu pumni in spate. Ma opresc si o privesc in ochii.
- Inseamna ca nenorocitul ala de Kiba este mai bun la pat decat mine, spun putin nervos si ma aplec aspura ei. I-a spune, de cate ori i-ai strigat numele, de cate ori i-ai spus ca vrei mai adanc sau mai tare si de cate ori i-ai spus ca il iubesti? O intreb, soptind in ureche, gadiland-o cu respiratia mea rece pe gat.
- Niciodata. Nu m-am culcat cu el. Nici macar nu suntem impreuna, chiar daca a insistat TenTen si Neji, imi spuse ea, cu lacrimi in ochii.
- Deci tot a mea esti. Mon ange, je suis desolee que tu fait est mal et je serai a vos cotes pour toujours. Je vous aime plus(3), ii spun si o sarut apasat pe buze.
Imi raspunse si dupa ce rupse sarutul, imi spuse ca ma iarta. Am zambit si am inceput sa o sarut usor pe pielea gatului, in timp ce am scapat de hainele, care ne incomodau la mai mult. Sarutarile mele, au coborat incet spre sani mari si rotunzi. Am apucat usor un sfarc si am inceput sa-l sug si sa-l musc usor. Mana mea o mangaia, la zona intima, facand-o sa geama de placere. O simt uda si mi-l potrivesc pe "Jerry" si apoi o sarut apasat pe buze. O patrund lent, facand-o sa-si arcuiasca spatele un pic de durere. Incep sa fac miscari calculat de du-te-vino. Gemetele noastre se auzeau in intregul apartament si poate si la vecini, dar ma durea fix in pixa de bere din gunoiul din coltul blocului, de ce cred ei. Corpul ei vibra sub al meu si atingerile ei usoare, ma faceau s-o doresc mai mult. Un strat de transpiratie fin, se asternu peste noi.
- Ah... mai adanc... te rog... mai adanc, spuse rozalia si eu ii zambesc.
- Porunca ta, este lege si placere pentru mine, ii soptesc in ureche si o patrund mai adanc, facand-o sa geama o data de durere.
Dupa putin timp, ma termin si ma dau pe ea pe spate. Respiram scadant de efortul depus si priveam tavanul dormitorului. Sakura isi puse capul pe pieptul meu si incepu sa ma mangaie incet pe gat. Acest lucru ma facu sa incep sa rad ca un nebun. De ce? Fiindca ma gadila pe gat. Tanara se uita la mine, ca la un extraterestru, mic si verde. Dupa ce ma potolesc, ii spun ca ma gadil pe gat. Aceasta zambeste malefic si vrea sa ma gadile din nou, dar o lumina colorata imi atrase atentia. Ma ridic din pat si ma duc la geam si il deschid. Deci am prins 2010 in asternuturi si nu prin discoteca, pe jumatate mort de biat, cum imi era obiceiul pana s-o intalnesc pe Sakura. Simt cum ma imbratiseaza pe la spate si o apuc de mana si o aduc in fata. O imbratisez si o sarut usor pe gat.
- Joyeux anniversaire, mon ange rose. Sourire et toujours souriante(4), ii soptest in ureche si o strang si mai mult in brate.
- Pana te intorci inapoi in America, imi spune ea, cu glas melancolic si indepartat.
- Ma intorc, dar vi si tu cu mine si fara comentari. Facultatea de arhitectura, este langa Academia de politie si o sa ne vedem mereu, ii mai spun si apoi ne-am bucurat de artificile colorate.
Ce n-as da sa dau timpul inapoi si s-o iau de prima data cu mine. Atunci numai aveam grija mancatului si a lui Kiba, caca de caine, dar acum numai repet aceeasi greseala...

dex:
1. dans la chair, de chien et de merde de chien qur vous = in carne si oase, caine si cacat de caine ce esti
2. Puis-je etre la merde de chien, mais pas comme une plus-value fucking et pervertir insatiable apres les rapports sexuels = Poate eu sunt cacat de caine, dar nu ca tine un nenorocit profitor, pervers si avid dupa sex
3. Mon ange, je suis desolee que tu fait est mal et je serai a vos cotes pour toujours. Je vous aime plus = Ingerul meu, imi pare rau ca ti-am gresit si voi fi langa tine pentru totdeauna. Te iubesc mult
4. Joyeux anniversaire, mon ange rose. Sourire et toujours souriante = La multi ani, ingerasul meu roz. Zambeste si fi mereu cu zambetul pe buze.
[Imagine: opus.jpg?t=1332600540]
If I can't move Heaven, I'll raise Hell... - Sebastian Morgenstern (The mortal instruments)
Perfect enemyMy fan fic blog[Imagine: chibi_4003.gif]Yo man, chibi Manu^.^



Răspunsuri în acest subiect
For you... - de Corina. - 15-12-2009, 05:36 PM
RE: For you... [Naraku no hanaxEllamanu] - de ellamanu - 16-12-2009, 03:32 PM
RE: For you... [Naraku no hanaxEllamanu] - de ellamanu - 29-12-2009, 10:36 PM
RE: For you... [Naraku no hanaxEllamanu] - de Sakura_night_girl - 01-01-2010, 09:57 PM
RE: For you... [Naraku no hanaxEllamanu] - de ellamanu - 02-01-2010, 12:26 PM
RE: For you... [Naraku no hanaxEllamanu] - de Sakura_night_girl - 03-01-2010, 11:06 AM
RE: For you... [Naraku no hanaxEllamanu] - de Sakura_night_girl - 19-01-2010, 09:27 AM
RE: For you... [Naraku no hanaxEllamanu] - de ellamanu - 21-01-2010, 08:19 PM
RE: For you... [Naraku no hanaxEllamanu] - de Sakura_night_girl - 23-01-2010, 10:11 PM
RE: For you... [Naraku no hanaxEllamanu] - de Katyღ - 24-01-2010, 09:53 PM
RE: For you... [Naraku no hanaxEllamanu] - de ellamanu - 09-02-2010, 07:55 PM
RE: For you... [Naraku no hanaxManu] - de Corina. - 19-02-2010, 05:03 PM
RE: For you... [Naraku no hanaxManu] - de Teki - 20-02-2010, 09:43 PM
RE: For you... [Naraku no hanaxManu] - de Adri@n@ - 25-02-2010, 09:45 PM
RE: For you... [Naraku no hanaxManu] - de Nywa - 17-03-2010, 07:01 PM
RE: For you... [Naraku no hanaxManu] - de Vir - 17-03-2010, 08:27 PM
RE: For you... [Naraku no hanaxManu] - de Teki - 17-03-2010, 09:05 PM
RE: For you... [Naraku no hanaxManu] - de Lya - 20-03-2010, 08:13 AM
RE: For you... [Naraku no hanaxManu] - de Corina. - 28-03-2010, 07:42 PM
RE: For you... [Naraku no hanaxManu] - de Adri@n@ - 31-03-2010, 05:09 PM
RE: For you... [Naraku no hanaxManu] - de Lya - 31-03-2010, 07:32 PM
RE: For you... [Naraku no hanaxManu] - de Teki - 01-04-2010, 05:04 PM
RE: For you... [Naraku no hanaxManu] - de Nywa - 12-04-2010, 04:40 PM
RE: For you... [Naraku no hanaxManu] - de Adri@n@ - 12-04-2010, 08:51 PM
RE: For you... [Naraku no hanaxManu] - de Teki - 14-04-2010, 07:57 PM
RE: For you... [Naraku no hanaxManu] - de Corina. - 03-05-2010, 04:13 PM
RE: For you... [Naraku no hanaxManu] - de Teki - 08-05-2010, 09:09 PM
RE: For you... [Naraku no hanaxManu] - de Vir - 09-05-2010, 01:16 PM
RE: For you... [Naraku no hanaxManu] - de Nywa - 07-06-2010, 05:44 PM
RE: For you... [Naraku no hanaxManu] - de Corina. - 02-07-2010, 12:49 AM
RE: For you... [CorinaxManu] - de Nywa - 24-07-2010, 08:37 PM
RE: For you... [CorinaxManu] - de Savarina Ali - 26-07-2010, 03:14 PM
RE: For you... [CorinaxManu] - de Corina. - 21-08-2010, 12:14 AM
RE: For you... [CorinaxManu] - de Savarina Ali - 21-08-2010, 01:21 PM
RE: For you... [CorinaxManu] - de Nywa - 15-10-2010, 07:08 PM
RE: For you... [CorinaxManu] - de freak cake - 15-10-2010, 07:48 PM
RE: For you... [CorinaxManu] - de Xandra iubire14 - 23-10-2010, 10:49 AM
RE: For you... - de 5397iri - 13-12-2010, 11:22 PM
RE: For you... - de Corina. - 02-01-2011, 12:47 AM
RE: For you... - de Marina. - 02-01-2011, 02:53 AM
RE: For you... - de Whisky - 02-01-2011, 08:16 PM
RE: For you... - de Xandra iubire14 - 03-01-2011, 12:25 AM
RE: For you... - de Zuzy Is Angell - 04-01-2011, 03:26 PM
RE: For you... - de Lorely - 09-01-2011, 01:21 AM
RE: For you... - de Savarina Ali - 13-01-2011, 08:14 PM
RE: For you... - de Rose ^^ - 19-01-2011, 11:05 PM
RE: For you... - de KarinaD - 29-03-2011, 07:42 PM
RE: For you... - de mko_darkangel - 04-05-2011, 11:35 AM
RE: For you... - de Elyy - 16-07-2011, 10:33 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)