Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

The vampire life

#3
Am atatea sa iti spun si nici nu am citit:))....doar mi-am aruncat privirea peste el si iti spun sincer nu imi place
ai un dialog de te dai cu capul de pereti T__T e atata de plictisitor, prea banal...dak tot vad ca descriere nu ai...dc a trebuit sa pocesti si mama lui de dialog?
ca tot am ajuns si la subiectul descriere... aia de sus e descriere pt tn? nu vad absolut nimic decat niste randuri insirate pe acolo...care dupa tn ar trebuii sa fie descrierea...dar pt mn ca cititor e doar o tampenie de copil de gradinita
Chiar nu imi place
de greseli de tastare numai zic...ca sunt foarte molte...dar nu stau sa ti le insir acum...ca u ai alte probleme Mai grave...ex: ce am scris mai sus
Si punctuatia o mai gresesti ... mai ai molte de invatat
Deocamdata atat...pt ca nu vreau sa ma complic cu asa cva...iti urez succes...dar punete pe citit si invatat..dak vrei sa scri cva cum trebuie
nu ma atrage nimic la ficul tau, absolut nimic... sper sa evoluezi...dar nu te apuci de o poveste ca sa te afli in treaba... dute si citeste cva...invata cum se face totul ca la carte
[Imagine: 2m2b9sn.gif]
*Sebastian Michaelis*

Black Butler

[Imagine: bj7bc6.jpg] [Imagine: a4n0w2.jpg] [Imagine: s3oiv5.jpg]
[Imagine: 168impv.gif]

...A Demon*...And A Butler





Răspunsuri în acest subiect
The vampire life - de scorpion007 - 16-03-2010, 12:24 AM
RE: The vampire life - de Kido - 17-03-2010, 03:30 PM
RE: The vampire life - de Elina - 17-03-2010, 04:34 PM
RE: The vampire life - de What's my NaMe?? - 17-03-2010, 07:48 PM
RE: The vampire life - de Whisky - 19-03-2010, 08:14 PM
RE: The vampire life - de MisS.sAdiStic - 20-03-2010, 01:09 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  ~Vampire~Knight ~The love between a human and a vampire~ Iryna 5 4.784 09-07-2010, 05:08 PM
Ultimul răspuns: Flash


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)