Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cel mai trist moment...cel mai dureros

#37
Cel mai dureros moment e atunci cand tata a zis ca ma uraste si ca niciodata nu a vrut sa ma nasc,si cand baiatul pe care il placeam m-a refuzat in fata,dar au mai fost multe.Cateodata ma simt in plus pe la scoala si ma indepartez de toti lasandu-i sa vorbeasca intre ei
Cateodata imi spuneau emo iar eu plecam pur si simplu de la scoala.O data m-am aaruncat in fata unei masini deoarece tata plecase in anglia iar mama vroia si ea sa pleca,dar o prietena m-a tras inapoi.Daca as zice ca am o viata "roz" as minti.Unii zic ca in viata sunt importanti doar banii,mama si tata cred ca daca imi cumpara de toate ma fac fericita dar nu e asa...faptul ca stiu ca ei nu ma vor ma fac sa ma simt singura.Spunt numita "fata gothica" pentru ca stau inchisa in camera mea si rar mai ies cu bff prin oras sau cu gasca,si chiar daca ies,sunt distanta...Uneori cred ca era mai bine daca nu ma nasteam,le faceam un bine tuturor...



Răspunsuri în acest subiect
RE: Cel ami trist moment...cel mai dureros - de animerose4u - 29-03-2009, 10:02 AM
RE: Cel ami trist moment...cel mai dureros - de Bubbles - 25-04-2009, 01:46 AM
RE: Cel ami trist moment...cel mai dureros - de Dark~Melody - 02-05-2009, 08:02 PM
RE: Cel ami trist moment...cel mai dureros - de bloody - 11-05-2009, 10:08 PM
RE: Cel ami trist moment...cel mai dureros - de Escapist - 17-06-2009, 08:56 PM
RE: Cel mai trist moment...cel mai dureros - de Amaterasu - 28-12-2009, 06:39 AM
RE: Cel mai trist moment...cel mai dureros - de ...:::Hana Arakida:::... - 07-03-2010, 04:51 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  ÃŽn acest moment (2) Utlaning 751 125.715 06-12-2011, 12:24 PM
Ultimul răspuns: Aquaia


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)