Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Black Birds

#4
Alalaaa.
Eu deobicei sunt perfectionista, snoaba, pretentioasa si vreau tot ce e mai bun de la un fic: o idee geniala si nemaivazuta, o descriere superba, dar nu foarte pompoasa sau seaca si bineinteles actiune care sa te tina in permanenta cu sufletul la gura. Sincer, nu stiu ce caut aici fiindca, nu vreau sa te jignesc, dar ai prea mult dialog si naratiune ioc, dar ai reusit, prin cele cateva randuri sa ma faci sa ador fic-ul tau. Ideea e absolut minunata, geniala. In doar cele cateva randuri eu am putut sa inteleg foarte multe si totodata nimic. Am prins esentialul si profunzimea lucrurilor, desi nu reusesti sa arati prea multe. Mi-ai face o mare surpriza daca din capitolul urmator ai avea mai multa descriere si naratiune si daca, bineinteles, ne vei da cateva detalii si vei accentua sentimentele lui Lethe. Apropo, numele sunt sublime. Atat de ... melodioase? si placute. Nu stiu, sunt foarte originale si asta le face foarte speciala.
Mademoiselle, ai mult potential si esti binecuvantata cu o creativitate debordanta, deci foloseste-le cat mai bine. Cat despre fic... e genial, il ador, e profund, e dulce. Asa, cam atat.
Au revoir <3 .



Răspunsuri în acest subiect
Black Birds - de Vivaldi - 16-02-2010, 01:19 AM
RE: Black Birds - de Flash - 16-02-2010, 09:06 AM
RE: Black Birds - de Yaku-chin - 17-02-2010, 10:35 PM
RE: Black Birds - de Cherie - 18-02-2010, 11:42 PM
RE: Black Birds - de BloodyInnocence - 20-02-2010, 12:03 AM
RE: Black Birds - de Axxa.No.Way - 23-02-2010, 08:03 PM
RE: Black Birds - de Vivaldi - 11-08-2010, 12:51 AM
RE: Black Birds - de Flash - 11-08-2010, 03:49 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)