Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Oh no! Parintii m-au prins uitandu-ma la hentai

#57
Mda... eu copil "cuminte" si tare curios din fire era sa o patesc. Ma asigur eu ca sunt singura acasa, ma asez frumos la PC si dai drumu`. Sonoru` minim, si atenta la orice zgomot 24. Cum imi ziceam eu in minte: "Ah, ce scarbos!" si nu mai eram atenta la usa, numa` aud cum baga cineva cheia in ea. Agitata sar de pe scaun si ce sa vezi... nu mai nimeresc Close-ul. -.-" . Intr-un final cand usa se deschide apas repede Esc si suflu usurata. La care sor`mea:
-Ce ai mai?
-Eu? Ah, nimic... dar tocmai am terminat de facut...aaa...niste abdomene si am obosit.
Cum imi venise minciuna aia in cap nici eu nu stiu, ce`i drept am scapat fara prea multe explicatii de dat asa ca de atunci la chestile peste 18 ma uit doar noaptea ^^". Nu vreau sa ma risc, mai ales ca mama e total impotriva chestilor astea ^^"
Life is not about finding yourself, is about creating yourself!

Blog :]
Nebunie in cuvinte! <3



Răspunsuri în acest subiect
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ♥Belle-Chan♥ - 11-01-2010, 08:50 PM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de Alee - 16-02-2010, 10:39 PM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ...:::Hana Arakida:::... - 07-03-2010, 04:16 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)