Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

A aterizat si DiDi pe aici.

#8
Am sa il citesc deci am sa il astept si daca ai putea sa pui pozele cu desene tot maine ar fi nemaipomenit...
Si eu fac desene in creion xD
Hmm tu desenezi desenele?Sau le lasi schitate?sau le faci alb negru?XD
Ce fel de filme iti plac?=] [ma gandeam acuma la ceva horror si miam amintit de un film]

Well cya laters sweet dreams and take care =]
[Imagine: nqqx3d.jpg]
Argh I'm a bad guy! MWAHAHAHA!



Răspunsuri în acest subiect
A aterizat si DiDi pe aici. - de drama^queen-dydy - 26-01-2010, 07:58 PM
RE: A aterizat si DiDi pe aici. - de Kimotodochi - 26-01-2010, 08:50 PM
RE: A aterizat si DiDi pe aici. - de drama^queen-dydy - 26-01-2010, 09:33 PM
RE: A aterizat si DiDi pe aici. - de ♥♫ღYuuҜi Cяøss♥♫ღ - 26-01-2010, 10:40 PM
RE: A aterizat si DiDi pe aici. - de Kimotodochi - 26-01-2010, 11:02 PM
RE: A aterizat si DiDi pe aici. - de drama^queen-dydy - 26-01-2010, 11:14 PM
RE: A aterizat si DiDi pe aici. - de Kimotodochi - 26-01-2010, 11:52 PM
RE: A aterizat si DiDi pe aici. - de drama^queen-dydy - 28-01-2010, 09:24 PM
RE: A aterizat si DiDi pe aici. - de Elena. - 29-01-2010, 01:41 PM
RE: A aterizat si DiDi pe aici. - de Rallu^^ - 29-01-2010, 05:57 PM
RE: A aterizat si DiDi pe aici. - de drama^queen-dydy - 29-01-2010, 05:59 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Am aterizat si eu pe aici. Innaa. 12 9.364 20-07-2011, 01:04 PM
Ultimul răspuns: +Rin+
  Am aterizat p'aci... Miss pitiq 10 7.833 18-06-2010, 01:59 AM
Ultimul răspuns: Miss pitiq
  Hm..extraterestrii au aterizat! :) Shanny. 5 4.929 06-02-2010, 11:45 AM
Ultimul răspuns: Topaz
  Am aterizat si eu pe aici! Summer 5 5.534 07-07-2009, 10:37 PM
Ultimul răspuns: Summer
  am aterizat si eu aici //.\\ the_ghost_of_cossette 5 4.735 09-06-2009, 05:39 PM
Ultimul răspuns: the_ghost_of_cossette
  Silver.Chaos a aterizat ~_~'' Silver.Chaos 6 5.875 22-01-2009, 09:41 PM
Ultimul răspuns: sweet_zoey
  Am aterizat si eu pe-aici ^.^ InnocentGirl 6 5.673 10-11-2008, 09:27 PM
Ultimul răspuns: InnocentGirl
  Hi!am aterizat la voi! Bridget_cool 2 3.122 19-10-2008, 12:55 PM
Ultimul răspuns: Bridget_cool
  Sunt aici...da chiar aici...dai click?nu...nu da!!!si totusi i`m here.... Keicy 10 8.358 27-09-2008, 01:11 PM
Ultimul răspuns: Keicy
  hello, hello eliberati pista tocmai am aterizat!!! Lotte 3 4.669 07-12-2007, 01:40 PM
Ultimul răspuns: Lorelei


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)