Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cel mai trist moment...cel mai dureros

#29
Cel mai trist moment...pai au fost mai multe, desi unora li s`ar parea niste aberatii, avand in vedere prin ce au trecut altii.
Unul din cele mai triste momente a fost cand mi`am pierdut bunica din partea mamei, acum nu demult. Am iubit`o din tot sufletul si am avut o relatie foarte stransa, avand in vedere ca am petrecut foarte mult timp in compania ei. Am plans cateva zile la rand in perioada aceea.
Si o tristete stupida care ma mai cuprinde si in prezent, este aceea a ghinionului in materie de dragoste, fiindca se pare ca am ales pe cine nu trebuie. Nu se poate spune despre cine stie ce iubire fantastica, avand in vedere ca deabia am devenit adolescenta, dar pur si simplu mi`a placut de un baiat prin clasa a V`a. Un baiat mai mare, despre care nu stiam nici macar numele, doar ca e blond cu ochii albastrii. Dar ma deranjeaza ca mi`a dat sperante false, mi`a vorbit frumos si chiar mi`a fost un fel de iubit la un moment dat si apoi m`a parasit pentru cel mai stupid motiv posibil. Iar acum in prezent imi e unul din cei mai buni prieteni, dar se pare ca mi`o fac cu mana mea continuand sa pastrez legatura cu el. A ajuns sa imi fie foarte apropiat si stie perfect cat de mult tin la el si totusi continua sa imi dea sperante false si sa ma foloseasca, fiindca eu am ajuns cea care il consoleaza si ii plange de mila atunci cand il paraseste. Si tot eu o blestem pe fosta, cea care l`a parasit, fiindca nu a stiut sa il aprecieze. Dar se pare ca asta sunt eu...prea credula ca sa imi dau seama cand cineva ma foloseste. Dar dupa cum am spus aceastea sunt momente stupide de tristete cam nejustificata si ilogica, avand in vedere ca asa zisul print s`a dovedit a fi un adevarat fustangiu...dar ce pot sa fac?
Dar am spus...sunt chestii cam aberante, dar mi`am dat seama ca sunt chestii care nu ma pot impiedica sa imi traiesc viata, fiindca asta e cea importanta...restul sunt chestii trecatoare care...ei bine trec o data cu timpul.
Eu sper ca nu v`am plictisit prea mult cu minunile mele....anyway...Zbye:3[/align]
KyuMin.



Răspunsuri în acest subiect
RE: Cel ami trist moment...cel mai dureros - de animerose4u - 29-03-2009, 10:02 AM
RE: Cel ami trist moment...cel mai dureros - de Bubbles - 25-04-2009, 01:46 AM
RE: Cel ami trist moment...cel mai dureros - de Dark~Melody - 02-05-2009, 08:02 PM
RE: Cel ami trist moment...cel mai dureros - de bloody - 11-05-2009, 10:08 PM
RE: Cel ami trist moment...cel mai dureros - de Escapist - 17-06-2009, 08:56 PM
RE: Cel mai trist moment...cel mai dureros - de A'Svear - 25-12-2009, 12:55 AM
RE: Cel mai trist moment...cel mai dureros - de Amaterasu - 28-12-2009, 06:39 AM
RE: Cel mai trist moment...cel mai dureros - de ...:::Hana Arakida:::... - 07-03-2010, 04:51 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  ÃŽn acest moment (2) Utlaning 751 129.093 06-12-2011, 12:24 PM
Ultimul răspuns: Aquaia


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)